Share | 
 

 Morderstwo na balu - event alternatywny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Haczyk
Siewca
Liczba postów : 227
Join date : 26/06/2018
avatar
Ludzie mówili różne rzeczy o Iwanie Iwanowiczu: jest szalony, jest nieobliczalny, rozrzutny i zbyt gwałtowny w swoich decyzjach. Podziwiano go jednak za to, że zbił wielką fortunę na czymś bardzo prostym w swej złożoności — był uważany za geniusza filmowego, a jego ekscentryzm w oczach niektórych jedynie to podkreślał. Parał się głównie tworzeniem filmowych obrazów grozy, szczycąc się umiejętnością wymyślania rozmaitych zagadek. Tchnął życie w fikcyjne monstra przyprawiające widzów o koszmary. Mawiało się też, że jego dom jest naszpikowany dziwactwami. Jak wiadomo, Halloween, mimo kręcenia nosem przez sceptyków, bardzo szybko i intensywnie przenika z Nowego Świata do Europy, a każdy, kto słyszał o Iwanowiczu, z reguły automatycznie przypisywał mu bycie maniakiem tego — pożal się Boże! — święta. I w istocie, takie wnioski nie byłyby przesadą — do domostwa, które na myśl przywodziło w pierwszej kolejności gmaszysko pokazywane w jakimś najbardziej stereotypowym odcinku przygód Scooby’ego Doo i jego przyjaciół. Ale nic nie może być takie kolorowe. Mimo swej sławy (a może przez nią?), Iwanowicz miał  wielu wrogów, a paru z nich nawet zaprosił, by wraz z nimi bawić się na wydanym z okazji Halloween balu maskowym. Podobno święta to najlepszy czas na wybaczanie i zgodę…
… A już z pewnością na zamordowanie gospodarza i zakopanie go razem z toporem wojennym.Kilka informacji technicznych:
— Event będzie się odbywał w dziale z wątkami pobocznymi. Zostanie na niego przeznaczone nowe subforum.
— Event nie wiąże się w żadnym stopniu z fabułą forum, ale śmierć na evencie poskutkuje koszmarami postaci i bólem. Niemniej jednak, relacje pod event ustalam ja po zamknięciu zapisów, role waszych postaci też. Nie jesteśmy stalkerami, jesteśmy zwykłymi ludźmi.
— Ilość siwertów za pisanie w tym evencie będzie podwojona. To halloweenowy cukierek, ale musicie na niego zasłużyć~
— Przewiduję zagadki, straszaki i różne wesołe kary, od mówienia wierszem po śmierć. A oto i psikus!
— Celem jest przeżycie, a zatem najwyższa możliwa cena. Każdy, kto przeżyje, otrzyma 30000 RU.
— Będę nakładać na posty terminy, będą się wahały od paru dni do dwóch tygodni najpewniej. Olewanie ich będzie karane. <:
— Kawał polega na tym, że dwójka losowych uczestników będzie mordercą. No, może jeden, jak chętnych będzie mało. Rolą mordercy jest knucie razem ze mną jak wytłuc pozostałych.
— Gospodarz nie żyje, morderca jest na balu, goście przez powalone zagadki nie mogą się wydostać. Wiecie co to oznacza? Każdy z was miał motyw, by kropnąć Iwanowicza.
— Biorę udział, tak. Rola mojej postaci będzie jednak taka, że będzie wam dodatkowo mieszała. :3c Nie będę dawał ani sobie ani wam forów, poszczególne decyzje mojej postaci postaram się rozstrzygać kostką.
— Zapisy ruszają wraz z wysłaniem tego posta. Przyjmę nie więcej niż 8 kont, jednak event nie ruszy jeśli będzie mniej niż 5 postaci. Do dnia 17.10 jest zakaz zgłaszania więcej niż jednego konta. Zapisy kończą się dnia 20.10, a sam event otworzę najpewniej w Halloween bądź parę dni wcześniej. Zapisujemy się poprzez napisanie „biorę udział” i aż do końca zapisów właściciele multikont mogą się swobodnie zastanawiać, którą postać chcą odgrywać na evencie. Jak nie to wpierdol. ZAPISY ODBYWAJĄ SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE W TYM TEMACIE!
— Jako że gramy w uniwersum nieforumowym, możecie uwzględniać przy zapisach wszelkie zmiany w waszej postaci. Wydarzenia w Zonie mimo wszystko mają na nie jakiś wpływ, którego inne czynniki mieć nie powinny.


Zapisani: (3/8)
— Haczyk (zobaczę jeszcze kim pójdę)
— Kawa
— Szelma
Powrót do góry Go down
Kawa
Likwidator
Liczba postów : 21
Join date : 03/10/2018
avatar
Piszę się na to Kawą.

___________________
Kawa to najważniejszy posiłek dnia.
Mówię:#7d7364
Powrót do góry Go down
Szelma
Najemnik
Liczba postów : 50
Join date : 13/09/2018
avatar
Multika brak, więc "Biorę udział " jako Szelma

___________________
#a82323
#b7ba1f
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down
 
Morderstwo na balu - event alternatywny
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Event #4 - Letni Festiwal PokeLazure!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
To the North :: Los :: Zapisy-
Wymiana BanneramiaegyoNorthland HighschoolAbsitOmenHogwartDreamBlackButlerBleach OtherWorldDragon Ball New Generation Rebornover-undertaleVampire KnightVampire Kingdom