Share | 
 

 Aktualna pogoda

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Czarny Stalker
Admin
Liczba postów : 359
Join date : 19/05/2018
avatar
W tym temacie będą umieszczane informacje na temat pogody zarówno w Zonie, jak i w Chabnem. Będą podawane orientacyjne temperatury (możliwa najwyższa i najniższa za dnia i w nocy), ewentualne opady, godzina wschodu i zachodu słońca. Prognozy pogody obejmują cały miesiąc i są umieszczane raz w miesiącu. Tutaj też będą umieszczane przypomnienia o emisji i lista wątków, które powinny ją uwzględniać.

Pogoda obowiązuje dla każdego wątku w aktualnej fabule, który rozpoczyna się w danym miesiącu. Znaczy to, że nawet jeśli ktoś rozpoczął wątek w sierpniu i ciągnie go do grudnia, nie musi go dostosowywać nagle z upałów do opadów śniegu. Obowiązuje was dalej ta sierpniowa (zależnie od ustalonego przez was upływu czasu, oczywiście).
Powrót do góry Go down
Haczyk
Siewca
Liczba postów : 227
Join date : 26/06/2018
avatar
Temperatury za dnia: 8 °C - 17 °C
Temperatury nocą: 2 °C - 6 °C
Wschód Słońca: Okolice 7 rano
Zachód Słońca: Okolice 18:30
Pozostałe warunki atmosferyczne: Przeważa spore zachmurzenie, jednak zdarzają się słoneczne dni. Od czasu do czasu mogą się przytrafić sporadyczne, krótkie opady deszczu.
Powrót do góry Go down
 
Aktualna pogoda
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
To the North :: Los-
Wymiana BanneramiaegyoNorthland HighschoolAbsitOmenHogwartDreamBlackButlerBleach OtherWorldDragon Ball New Generation Rebornover-undertaleVampire KnightVampire Kingdom