Share | 
 

 Doświadczenie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Czarny Stalker
Admin
Liczba postów : 305
Join date : 19/05/2018
avatar
Doświadczenie odpowiada wiedzy postaci na temat Strefy, zupełnie zerując to, co umiała na Dużej Ziemi. Tutaj każdy wkracza z tego samego punktu, każdy ma czyste konto, każdy jest kimś innym niż był na zewnątrz. Zona pozwala części stalkerów poznawać swoje tajemnice i skarby, jeśli ci dostatecznie postarają się o przeżycie i wykażą się odpowiednim sprytem.

Kot
Doświadczenie to odpowiada praktycznemu braków obycia w Zonie — zazwyczaj są to jednostki, które ledwie wkroczyły do Strefy lub takie, które przesiadują w wiosce kotów w Kordonie i boją się wytknąć za nią nos. Koty to osoby, które może i widziały na oczy anomalie lub kilka mniej groźnych mutantów, ale wiedzę o nich opierają przede wszystkim na słowach starszych stażem stalkerów.
Wymagania: brak.

Stalker
Ktoś o tej randze jest osobą, która trochę lepiej orientuje się w Strefie; sprawniej identyfikuje anomalie czy inne zagrożenie, ma za sobą polowania na mutanty i poszukiwania artefaktów. Niemniej jednak ma wciąż przed sobą długą drogę do chwili, w której mógłby powiedzieć, że faktycznie coś wie o Zonie.
Wymagania: brak.

Doświadczony
To jest już ktoś, kto ma wystarczającą wiedzę o Zonie, by móc omijać swobodnie jej pułapki. Orientuje się bardziej w relacjach między frakcjami, jest znany przez niedużą ilość osób. Doświadczeni stalkerzy zwykle przynależą już do frakcji, które osiedlają się bliżej przejść do centrum Zony.
Wymagania: napisanie historii postaci.

Weteran
Choć mogłoby się wydawać, że nie zaskoczy ich już nic, weterani są cały czas czujni, twierdząc, że właśnie dzięki czujności mogli przetrwać aż tyle w Zonie. Wielu z nich jest tu od kilku miesięcy, inni — od paru lat. Osoby, które osiągnęły ich doświadczenie, chętnie są widziane na wysokich stanowiskach w frakcjach, łącznie z ich liderami.
Wymagania: ranga niedostępna na start.

Ekspert
Posiadają wielką wiedzę na temat Strefy, którą potrafią wykorzystywać w praktyce. Mawia się, że znają sekrety Zony i że nie mają problemów z walką z najstraszniejszymi mutantami. Mimo wszystko nie chełpią się swoim doświadczeniem i wiedzą — mają świadomość tego, że Strefa może ukarać ich za zuchwałość.
Wymagania: ranga niedostępna na start.
Powrót do góry Go down
 
Doświadczenie
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Zone :: Wprowadzenie :: Encyklopedia :: Stalkerzy-
Wymiana BanneramiaegyoNorthland HighschoolAbsitOmenHogwartDreamBlackButlerBleach OtherWorldDragon Ball New Generation Rebornover-undertaleVampire KnightVampire Kingdom