Share | 
 

 ZGŁOSZENIA BARDZO WAŻNYCH ZMIAN

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 2 z 2 Previous  1, 2
Haczyk
Siewca
Liczba postów : 227
Join date : 26/06/2018
avatar
First topic message reminder :

W związku z ostatnimi dyskusjami, wpadło na forum kilka dość istotnych zmian, do których musimy się dostosować.

Pierwszą i w zasadzie najprostszą jest dopisanie tego, jakie mutki czy anomalki widzieliśmy już w czasie gry. Osoby, które zobaczyły fabularnie jakieś mutanty, mogą policzyć je ponad limit tego, co wynika z doświadczenia. Przykładowo — mogę uznać, że przed wątkiem w Rostoku Haczyk nie widział nibypsów, tylko 5 innych mutantów — wtedy dopisuję nibypsa jako szóstego. Mimo wszystko jakiś wkład w poznawanie Zony był.
Drugą zmianą jest wpisanie do KP języków, jakimi postać się posługuje i w jakim stopniu. Mamy multikulti, więc określenie tego w widocznym miejscu jedynie nam pomoże. Drugi, złapiesz punkcik za to, jak będę rozliczać punkty za propozycje i dyskusje. Pamiętajcie jednak o umiarze i rozsądku.
Kolejną zmianą, wynikającą z pierwszej, jest przymus skasowania z karty postaci umiejętności takich jak „znajomość Zony” i inne wymijanie anomalii. To wynika z mechaniki i doświadczenia, nie marnujcie slotów. Wyjątkiem jest tu Sroka, u której ta umiejętność jest raczej pamięciówką odnoszącą się do tego jak było kiedyś.

W związku z tym, każdego proszę o:
1) w przypadku pierwszym dodanie do informatora informacji o tym, co wasze postaci już widziały oraz potwierdzenie tego poprzez dodanie posta w tym temacie. W przypadku, gdy gracz tego nie zrobi — degraduję go do niższego doświadczenia.
2) w drugim — jak wyżej, jednak ustalam, że postać zna tylko swój ojczysty.
3) w trzecim — zamianę tych umiejętności na inne. Jeśli gracz tego nie zrobi — bezpowrotnie traci i umiejętność i przeznaczone na nią punkty.


Na naniesienie zmian macie czas do dnia 1 października włącznie. Osoby, które do tej pory na forum się nie pojawią, zostaną potraktowane podobnie. Od chwili pierwszego zalogowania na forum po swojej nieobecności mają również tydzień na zmiany. Nie przyjmuję płakania, że „ale ja nie wiedziałem”.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Heretyk
Kapelan
Liczba postów : 84
Join date : 24/08/2018
avatar
Poprawki zrobione, potwierdź mi proszę czy się zgadza.

___________________
Przekleństwem czy błogosławieństwem jest brak snów...
Mówiony #7a7a7a
Powrót do góry Go down
Szczeniak
Likwidator
Liczba postów : 166
Join date : 21/05/2018
avatar
Rdzawego włosia nie mamy (byłbym wdzięczny gdyby ktoś powiedział mi, czy to to samo co spalony puch...)

I ogólnie druga prośba - zaznaczajcie, co widzieliście fabularnie. Nie mogę zweryfikować wszystkiego a nie chcę się bez powodu was czepiać.

Trzecia prośba do właścicieli psów i innych NPC: dodajcie do swojego informatora ich informator. Złapałem się właśnie na tym, że zaciąłem się jako MG na Rostoku, bo nie wiem jak się odnosić do waszych psów. Zostało dodane do wzoru.

Czwarta - zapisujcie przy poszukiwaniach przedmiotów daty w chronologii. Od daty rozpoczęcia wątku liczycie 2 miesiące i po ich upływie możecie znowu szukać.
Powrót do góry Go down
Proch
Bojownik
Liczba postów : 53
Join date : 13/08/2018
avatar
Zrobione - klik

Usunąłem omijanie anomalii na poziomie 4. Wzmocniłem posługiwanie się strzelbami i pistoletami o 1 poziom. Pozostałe 2 punktu zainwestowałem w język angielski. Językiem ojczystym mojej postaci jest rosyjski

EDYCJA:

Teraz powinno być dobrze. Okazało się, że nie trzeba wydawać punktów na języki. Przeznaczyłem ostatnie 2 punkty na skradanie i pierwszą pomoc. Informator też jest już poprawny.

EDYCJA 2:

Ponownie rozdysponowałem punkty. Odjąłem po jednym punkcie z pistoletów, skradania się i pierwszej pomocy, aby wykupić sobie walkę wręcz.
Powrót do góry Go down
Jaskier
Liczba postów : 31
Join date : 01/09/2018
avatar
I elegancko~

___________________
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down
 
ZGŁOSZENIA BARDZO WAŻNYCH ZMIAN
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
To the North :: Cmentarzysko :: Archiwum organizacyjne-
Wymiana BanneramiaegyoNorthland HighschoolAbsitOmenHogwartDreamBlackButlerBleach OtherWorldDragon Ball New Generation Rebornover-undertaleVampire KnightVampire Kingdom