Share | 
 

 Kundel

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Gość
Gość
PisanieTemat: Kundel
INFORMACJE PODSTAWOWE
Znane miano: Kundel
Wiek: 32 lata
Frakcja: Bandyci
Ranga: Bajerant
Doświadczenie: Kot
Wzrost i waga: 177 cm, 80 kg
Znaki charakterystyczne:
Blizny: poszarpana blizna dookoła oczu oraz ślad na prawym uchu wyglądający jak całkiem brutalne pozbycie się kolczyka wraz ze sporym kawałkiem chrząstki.
Tatuaże: jastrząb na klatce piersiowej, Łajka na lewym ramieniu oraz Święty Guinefort na prawym, kilka pomniejszych więziennych tatuaży.

PREDYSPOZYCJE
Umiejętności

[ 2 ] Broń palna - pistolety

[ 3 ] Siła - przypakowany nie tylko na pokaz, potrafi zrobić niezły użytek ze swoich mięśni.

[ 3 ] Parkour - pokonywanie w biegu przeszkód stojących na drodze w jak najprostszy i najszybszy sposób. Wykorzystywanie wszelkich stojących na drodze ucieczki obiektów, by zwiększyć swoją przewagę.

[ 3 ] Wspinaczka -  głównie na elewacje budynków, mury, mosty, pomniki, ruiny, fortyfikacje i inne konstrukcje, na które wejście dla przeciętnej osoby nie jest możliwe.

[ 4 ] Błyskawiczny refleks - wszyscy dookoła ruszają się jak muchy w smole. Lepsza reakcja, większa szansa na unik, szybsze sięgnięcie po broń.

Słabości:

Uczulenie na lateks (kleje, prezerwatywy, rękawiczki gumowe, wenflony, opaski uciskowe oraz kiwi i banany) objawiające się atakami nagłej duszności, katarem, zaczerwienieniem i łzawieniem oczu i wysypką, a w skrajnych przypadkach wstrząsem anafilaktycznym.

Uzależnienie od nikotyny, powodujące problemy z koncentracją i znaczne obniżenie nastroju w przypadku, gdy dostęp do papierosów zaczyna być utrudniony.

Zaburzenia odżywiania spowodowane wielomiesięcznymi głodówkami w więzieniu; szybkie spożywanie dużej ilości jedzenia nawet pomimo braku odczuwania głodu, chowanie żywności przed innymi, zabieranie jej innym, agresja w stosunku do osób, które według niego chcą w jakikolwiek sposób pozbawić go posiłku.

Odniesione rany: -

Choroby: -

Znane języki:
Rosyjski - ojczysty
Ukraiński - komunikatywny

Wiedza o Zonie:
Mutanty: ślepy pies, nibypies (w trakcie)
Anomalie: emisja (w trakcie)

CHRONOLOGIA
- Prepare for trouble and make it double
- Las
- Przejęcie Rostoku - Hala, Wieża Zegarowa

SUGESTIE DLA MG
---
Powrót do góry Go down
 
Kundel
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
To the North :: Cmentarzysko :: Archiwum postaci :: Dodatki do postaci-
Wymiana BanneramiaegyoNorthland HighschoolAbsitOmenHogwartDreamBlackButlerBleach OtherWorldDragon Ball New Generation Rebornover-undertaleVampire KnightVampire Kingdom