Share | 

To co robimy?

100% 100% 
[ 5 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]

Wszystkich Głosów : 5

Co daje nam doświadczenie?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Szczeniak
Likwidator
Liczba postów : 166
Aktualny system jest taki, że w każdej chwili, praktycznie po 1-2 wątkach można wbić nowe doświadczenie. I niby spoko, ale mam pewne wrażenie, że to za szybko i to może nie mieć faktycznego przełożenia na  na doświadczenie w Zonie. Rzecz w tym, że jednak byłoby głupio, gdyby doświadczony, który awansował sobie z kota, nigdy na oczy nie widział złamca czy snorka.

Moja propozycja jest następująca: z siwertów przejdźmy tu na stricte fabularne zdobywanie doświadczenia. Mam na myśli taki układ, że każdy kolejny poziom wymaga zobaczenia X mutantów/anomalii i przebycia Y wątków w Zonie lub poza nią, ale o niej (rozmowa z byłymi stalkerami o Zonie, z likwidatorami). Proponuję taki układ:
Kot -> stalker: 3 mutanty/anomalie, 3 fabuły
Stalker -> doświadczony: 5 mutantów, 5 fabuł
Doświadczony -> weteran: 8 mutantów, 8 fabuł
Weteran -> Ekspert: 10 mutantów, 10 fabuł
Po odbyciu tych X fabuł i zobaczeniu Y rzeczy wystarczyłoby się zgłosić w odpowiednim temacie.

Nie widzę jednak problemu, żeby na awans składało się to co wyżej + siwerty.

Pytanie brzmi — jak ustalić to, ile już widziały postacie? Dodatkową rubryką w informatorze mówiącą o tym? Na przykład, że kot widział byle ślepego psa (jeden dowolny mutant/anomalia), stalker trzy, doświadczony pięć i tak dalej? Dla mnie to nie problem, w zasadzie na plus jest to, że jasno określałoby to, jak MG mają przy poszczególnych mutantach traktować gracza, ale czy to nie jest za dużo naraz?

Póki co puszczam bez ankiety, bo może coś ciekawego z tego wyniknie, bo może ktoś ma jakieś pomysły. Przez 3 dni nikt się nie wypowie — daję ankietę jednie na podstawie tego, co tu jest. .w.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Totalnie zgadzam się, że aktualny system jest zbyt "szybki" jak na klimat Żony. Trochę przeszkadza mi to, że nieodgrywając żadnych sesji z mutantami można łatwo wbić kolejny level.
Jestem za przejściem z siwertów na to co proponujesz. Ilości mutantów też wydają mi się całkiem logiczne. To zmusza graczy do grania z MG i narażania się. Dzięki temu unikniemy sytuacji w której ktoś z poziomem weterana nigdy nie wychylil nosa z bazy.

Nie wydaje mi się natomiast żeby trzeba było to łączyć z siwertami. Raczej rozbudowałabym ofertę rzeczy, które można za nie kupić.
Powrót do góry Go down
Haczyk
Siewca
Liczba postów : 227
Ankieta dodana, trwa tydzień, jest jednokrotnego wyboru.

Mowa: #4E2A28 x MG: #603b28

Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Głosuję na:
Wprowadzamy pełen pomysł bez mieszania do tego kwestii dodatkowych siwertów.
Czyli wszystko bez

Nie widzę jednak problemu, żeby na awans składało się to co wyżej + siwerty.
Powrót do góry Go down
Wilczek
Liczba postów : 9
Pomysł zobaczonych mutantów i fabuł jest super, chociaż szczerze mówiąc nie wiem czy bym jeszcze nie podniósł tych wyższe poziomy do góry, zwłaszcza że Doświadczonego można wybrać na start. ~ Choć odrobinę. 10 fabuł to oczywiście dużo, ale jakby nie patrzeć to nieco taki hm... szczyt kariery "rangowej"? Ale dosłownie tylko na tych dwóch polach:

Doświadczony -> weteran: 10 mutantów, 10 fabuł
Weteran -> Ekspert: 15 mutantów, 15 fabuł

No i to tylko tak ode mnie. Sam pomysł super ekstra.
Powrót do góry Go down
Haczyk
Siewca
Jak na moje, może myć i po 10/15. Kto da więcej?

Powrót do góry Go down
Haczyk
Siewca
Wprowadzam uwzględniając zmianę od Wilczka:

10 fabuł to oczywiście dużo, ale jakby nie patrzeć to nieco taki hm... szczyt kariery "rangowej"? Ale dosłownie tylko na tych dwóch polach:

Doświadczony -> weteran: 10 mutantów, 10 fabuł
Weteran -> Ekspert: 15 mutantów, 15 fabuł
Archiwizuję.

Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Co daje nam doświadczenie?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-