Share | 
 

 Zgłoszenia nowych lokacji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Czarny Stalker
Admin
Liczba postów : 359
Join date : 19/05/2018
avatar
Garść zasad:
1) Każdy użytkownik może zgłosić potrzebę założenia nowego tematu fabularnego.
2) Tematy zakładane są z konta Admina, ma to na celu uniknięcie istnienia tematów pozakładanych z usuniętych kont.
3) Pod tę regułę podpinamy także miejsca prywatne, takie jak mieszkania. W końcu nawet po zniknięciu postaci jej lokum nie znika.
4) Zgłosić nowy temat można tylko, jeśli nie będzie dublował istniejącego w danym dziale tematu.
5) Aby zgłosić potrzebę założenia nowej lokacji, należy wypełnić poniższy kod:

Kod:
[b]Nazwa:[/b]
[b]Art:[/b]
[b]Opis:[/b]
[b]Dział:[/b]
[b]Inne:[/b]

Przy czym:
Nazwa: Jak ma się nazywać temat?
Art: Link do obrazka, który ma być wizualizacją tematu.
Opis: Opis słowny lokacji.
Dział: W którym ma być utworzony temat.
Inne: Informacje takie, jak typ zagrożenia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Nazwa: Wartownia
Art: klik
Opis: Położony praktycznie w samym centrum bandyckiej siedziby plac, na którym niezależnie od pory dnia zawsze ktoś przebywa. Wszystkie drogi prowadzą przez Wartownię i naprawdę trudno jest ją ominąć. Pół biedy jeżeli kręci się tu ktoś obcy, bo w najgorszym wypadku zyska gustowną dziurkę pośrodku czoła. Gorzej jak kompani zobaczą, że przemyka się tędy ich trzeźwy towarzysz. Plac osłonięty jest innymi budynkami oraz kilkoma porzuconymi pojazdami, które zwykle stanowią pierwsze kryjówki w czasie deszczu. Dookoła ogniska zwykle stoją wyrwane siłą samochodowe siedzenia, worki z piaskiem bądź przeznaczone do siadania skrzynki. Na obrzeżach walają się butelki po wódce i inne nieumiejętnie zakamuflowane dowody notorycznie odbywających się tu libacji.
Dział: Dolina Mroku - Kompleks Fabryczny
Inne: Terytorium Bandytów

Nazwa: Zaułek
Art: klik
Opis: Wąskie przejście między fabrycznymi budynkami. Pod nogami gdzieniegdzie wala się niepotrzebny złom, zalegają zepchnięte z głównych dróg kamienie, a całość przejmuje we władanie niepilnowana przez nikogo roślinność. Okna są pozastawiane deskami, a jedyne wejście do budynku prowadzi przez piwniczkę, skracając tym samym drogę do niektórych części budynku. Niezbyt ruchliwe miejsce.
Dział: Dolina Mroku - Kompleks Fabryczny
Inne: Terytorium Bandytów
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Nazwa: Przychodnia
Art: klik
Opis: Nietypowe położenie budynku wynika jeszcze z czasów przed dobudowaniem nowego osiedla. Sama przychodnia doskonale wpisuje się w klimat dzielnicy i w ogóle nie przypomina z zewnątrz medycznej placówki, mimo całkowicie odnowionego wnętrza. Całość położona na planie prostokąta, posiada dwa wejście po przeciwległych stronach oraz tylko kilka gabinetów. Z racji położenia placówki w mniejszej miejscowości, która w ostatnich czasach naraża się na niebezpieczeństwo posiadania w pobliżu Zony, kierownik zdecydował o włączeniu sporych piwnic do normalnego użytku w kryzysowych sytuacjach, jak i w kwestii magazynowej.
Dział: Chabne - Część Gospodarcza
Inne: -
Powrót do góry Go down
Proch
Bojownik
Liczba postów : 53
Join date : 13/08/2018
avatar
Nazwa: Warsztat w piwnicy
Art: klik
Opis:Na terenie bazy wojskowej, w magazynie XIII znajdowała się piwnica. Członkowie Wolności zauważyli, że pomieszczenie było wolne od anomalii, więc postanowili posprzątać pokój i przerobić go na prosty warsztat. Dawniej był regularnie używany przez techników, jednak obecnie ubogi zasób narzędzi oraz brak miejsca na materiały sprawił, iż piwniczy warsztat służył jako kącik małego majsterkowicza. Każdy z bojowników miał prawo do zaglądania tutaj w celu dokonania drobnych napraw czy przeróbek w sprzęcie.
Skromny, mały pokój zyskał jeszcze jedną funkcję, na którą przymykali oczy wyżej postawieni dowódcy ugrupowania Wolność. Mianowicie mały kącik majsterkowicza stał się również idealnym miejscem do mocnego alkoholizowania się i ćpania - jeżeli ktoś miał taką potrzebę. Warunek był jeden: każdy sprzątał po sobie syf.
Dział: Baza Wojskowa
Inne: Terytorium Wolności
Powrót do góry Go down
Czarny Stalker
Admin
Liczba postów : 359
Join date : 19/05/2018
avatar
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down
 
Zgłoszenia nowych lokacji
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
To the North :: Cmentarzysko :: Archiwum organizacyjne-
Wymiana BanneramiaegyoNorthland HighschoolAbsitOmenHogwartDreamBlackButlerBleach OtherWorldDragon Ball New Generation Rebornover-undertaleVampire KnightVampire Kingdom