Share | 

Propozycje zmian

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 2 z 2 Previous  1, 2
Czarny Stalker
Admin
Liczba postów : 305
First topic message reminder :

Jak w temacie. Jeśli macie jakieś pomniejsze propozycje, należy podrzucać je właśnie tutaj. Jeśli to coś większego — zasługuje na osobny temat.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Drugi
Liczba postów : 167
Panie kochany, a dałoby radę zwiększyć forumowy font o jakieś 10%? Takie to maciupkie, że mi oczy wypadajo, być może nie tylko mi, i muszę powiększać całą stronę, a wtedy avatary i cała reszta wyglądają chujowo xD

mowa: color=#336666 | głos
Powrót do góry Go down
Haczyk
Siewca
Liczba postów : 143
Hm... Ja mam mały ekran, to u mnie wydają się/są większe u innych i wiem o tym. Nie widzę problemu w zmianie, ale chciałbym wiedzieć, czy inni też mają ten problem.

Mowa: #4E2A28 x MG: #603b28
Powrót do góry Go down
Szajba
Liczba postów : 8
Ja też mam mniejszy ekran, ale u mnie rzeczywiście czcionka jest odrobinę maciupeńka (w postach). I osobiście mi to nie przeszkadza, chociaż zmiana na większą mogłaby być spoko.
Powrót do góry Go down
Haczyk
Siewca
Liczba postów : 143
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."

- Na 11

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."

- Na 10.5

- Na 10, czyli tak jest.

Hm?

Mowa: #4E2A28 x MG: #603b28
Powrót do góry Go down
Drugi
Liczba postów : 167
10.5 już wygląda czytelnie, ale z kolei brzydko się układa. 11 wygląda supi i nie męczy oczu.

mowa: color=#336666 | głos
Powrót do góry Go down
Wilczek
Liczba postów : 10
Podbijam, 11 jest bardzo ładna. *podnosi łapę do głosowania* Rychło w czas Wilczek, rychło w czas.
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Propozycje zmian
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Strona 2 z 2 Previous  1, 2