Share | 
 

 Zły

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Zły
Strażnik Bariery
Liczba postów : 4
Join date : 25/08/2018
avatar
PisanieTemat: Zły
INFORMACJE PODSTAWOWE
Znane miano: Zły
Wiek: 35 lat, wygląda na tyle samo
Frakcja: Wolność
Ranga: Strażnik Bariery
Doświadczenie: Doświadczony
Wzrost i waga: 211 centymetrów, 125 kg
Znaki charakterystyczne: Wielki i masywny, łysa głowa, ponury grymas na twarzy, nadgryzione ucho

PREDYSPOZYCJE
Umiejętności

Walka bronią białą (obuchy) - [5] - Już w wojsku zdał sobie sprawę, że nie jest i nigdy nie będzie strzelcem wyborowym. Dlatego też skupił się na szlifowaniu umiejętności walki w bliskim kontakcie. Co prawda wcześniej nie mógł pozwolić sobie na bieganie z wielkim młotem stworzonym z grubego pręta i betonu na jego końcu, ale w Zonie? Czemu nie.
Walka wręcz - [4] - Nigdy nie zapomniał czego nauczył się na lekcjach boksu, na które uczęszczał za młodu. Co prawda w Zonie ciężko o fair play, ale z drugiej strony on też nie musi się hamować ze swoją ciężką łapą.
Broń palna (strzelby) - [3] - Strzelby wybrał tylko ze względu na to, że nie musiał się wiele przykładać do celowania. Wystarczy podejść wystarczająco blisko i faszerować ołowiem wszystko co stoi naprzeciw lufy.
Przetrwanie - [2] - Chociaż będąc w Zonie starał się być zawsze tam, gdzie kręciło się paru ludzi i chociażby majaczy coś na wzór obozowiska, to jednak czasem musiał zapuścić się w dzikie tereny.
Tworzenie pułapek - [1] - Bardziej hobbby, które podłapał niedawno i sukcesywnie rozwija. Po co polować na coś, co może złapać się samo, jeżeli tylko poczeka się wystarczająco długo? A Zły z natury jest istotą cierpliwą.

Słabości:

Jego mocną stroną nie jest szybkość oraz zręczność. Chociaż ma dobrą kondycję i jest w stanie wytrzymać sporo, to jednak nigdy nie był sprinterem ani akrobatą. Niektóre z jego ruchów mogą wydawać się nawet ociężałe.

Jest wyjątkowo mocno uzależniony od kofeiny i nikotyny. Chociażby miał pić czy palić największe dziadostwo, póki ma w sobie to, czego mu potrzeba, jest dobrze. Brak jednej z tych substancji w jego organizmie sprawia, że Zły robi się faktycznie zły, a także drażliwy co może wpływać na jego osąd sytuacji.

Zły ma problem z odpoczynkiem. Zasypia ale nie wypoczywa podczas snu. Przez to jego organizm nie działa na pełnych obrotach, póki nie nafaszeruje się kofeiną. Mniej więcej też raz w tygodniu zapada w naprawdę głęboki sen, z którego trudno go wybudzić, a w którym organizm nadrabia zaległości z tygodnia.

Odniesione rany:

Brak

Choroby:

Brak

CHRONOLOGIA

SUGESTIE DLA MG

Zły bardziej kreowany jest na obrońcę i tanka, niż postać do ataku, szabrowania czy wielkich poszukiwań. Oczywiście na takie zlecenia też go wyślę, jak nie będzie nic bardziej odpowiedniego, ale myślę, że warto mieć to na uwadze.
Kto czytał - chociażby ostatni fragment - historii ten wie, że istnieje możliwość wkręcenia Złemu NPCa jego dawnego kompana. W jakiej formie i po co - to już zostawiam MG. Całkowita dowolność w kreowaniu takiego wątku, podejmę się każdego wyzwania.
Powrót do góry Go down
 
Zły
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
To the North :: Informatory-
Wymiana BanneramiaegyoNorthland HighschoolAbsitOmenHogwartDreamBlackButlerBleach OtherWorldDragon Ball New Generation Rebornover-undertaleVampire KnightVampire Kingdom