Share | 

Zaznacz jedną opcję dla pieniędzy i ekwipunku

0% 0% 
[ 0 ]
25% 25% 
[ 2 ]
13% 13% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
62% 62% 
[ 5 ]

Wszystkich Głosów : 8

Kasa startowa/ekwipunek startowy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 2 z 2 Previous  1, 2
Heretyk
Kapelan
Liczba postów : 84
First topic message reminder :

Wydaje mi się, że jak pisał admin jest to większy temat i może ten wątek będzie przydatny. Jak nie, proszę o przeniesienie. W tych dwóch tematach poprosiłem o zdanie Haczyka na PW, ale nie będę pisać za niego.

Obecnie każdy członek dostaje na start 20 000 rubli na sprzęt, który ma nosić w Zonie. Powoduje to jednak, ze osoba w randze Doświadczony i w randze Kot ma taką samą możliwość wyposażenia się na początek. To co mi się wydaje, to że jakkolwiek niesprawiedliwie by to nie brzmiało Doświadczony powinien mieć te możliwości szersze.
1. Napisał już historię postaci, czyli włożył w postać więcej wysiłku (za co kasa na start byłaby swego rodzaju nagrodą)
2. Sama nazwa rangi podpowiada, że nie jest to osoba będąca pierwszy dzień w Zonie więc mogła się doszpejować.
Tak jak Kot nie będzie bez sensu mając płaszcz i klamkę tak doświadczony stalker spokojnie mógłby mieć już kombinezon i karabinek szturmowy z amunicją i nawet jakieś dodatkowe rzeczy.

Drugą rzeczą jaka wpadła mi do głowy jest ekwipunek startowy. Wiem, że nie opieramy się na grze, ale startowanie bez kurtki i klamki wydaje mi się lekko biedne. Fabularyzując - każdy z nas w jakiś sposób przedostał się przez Kordon, najpewniej z pomocą przewodnika, któremu musiał zapłacić. Wiedział też gdzie idzie, więc kupienie na wyprawę podstawowej kurtki i jakiegoś prostego pistoletu z dwoma magazynkami nie wydaje mi się bez sensu. Czy kupił to przewodnik znający realia czy sam zainteresowany nie ma znaczenia.
Jako podstawowe wyposażenie można w tym wypadku uznać: Kurtka, pistolet, 2 magazynki, 2 bandaże, konserwa.

Rzucam temat pod dyskusję, może dzięki temu uda się wprowadzić coś co uznamy za pożyteczne lub sensowne.

Mówiony #7a7a7a
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Szczeniak
Likwidator
Liczba postów : 166
Tak dla kasy i ekwipunku 63% [ 5 ]
Tak dla kasy, nie dla ekwipunku 0% [ 0 ]
Nie dla kasy, tak dla ekwipunku 0% [ 0 ]
Nie dla kasy i ekwipunku 37% [ 3 ]
+ jeden tak dla kasy, nie dla ekwipunku.

To chyba dość jasno stawia sprawę.

Pozwoliłem sobie dodać drugą ankietę na podstawie tych głosów i moich propozycji. Nie ma głosów - wprowadzam po swojemu. Trwa 5 dni.
Powrót do góry Go down
Jaskier
Liczba postów : 31
Osobę, która wrzuciła głos tylko na ekwipunek, prosiłbym jednak o oddanie go też na pieniądze.

... Obie te osoby bym o to prosił
Powrót do góry Go down
Szczeniak
Likwidator
Wyszło tak, że mamy po 2 głosy na 2 opcje w kasie. Czy ktokolwiek, kto nie brał udziału, mógłby napisać tutaj (bo ankieta zakończona), że oddaje głos na którąś z nich?
Powrót do góry Go down
Haczyk
Siewca
Liczba postów : 227
Nikt nic nie pisze, więc wprowadzam nagrody tylko za historię, skoro remisują, a są bardziej sprawiedliwe niż za doświadczenie. c: temat archiwizuję.
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Kasa startowa/ekwipunek startowy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Strona 2 z 2 Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ubiór i ziemski ekwipunek Alezji