Share | 
 

 Cykliczne zmiany

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Admin
Admin
Liczba postów : 92
Join date : 19/05/2018
avatar
- Emisja - raz na trzy miesiące na zasadzie parzyste - jest, nieparzyste - nie ma. Zupełnie każda postać, która aktualnie jest w jakimś wątku, ma obowiązek przejścia do schronu (będą oznaczone, są to siedziby frakcji, wszelkie formacje podziemne, budynki z mocnymi ścianami) i napisania tam iluś postów.po 3 na głowę? 5?
- Zmiana pozycji anomalii poza skupiskami w wyniku emisji
- Zmiana pogody - raz na... minimum miesiąc, może dwa? w oparciu o prognozy, chyba, nawet w jakiejś malutkiej części. Każdy, kto zaczyna wątek w danym miesiącu, ma obowiązek się dostosować do aktualnej pogody. A tak jest, bo zdarzają się fabuły trwające po kilka miesięcy i słabo, żeby w ciągu jednego wątku mignęło słoneczko i upały, zaraz padał deszcz a potem jeziorko tuż obok zamarzło
- zmiana towarów u handlarzy oparta na rzutach kostką. Na start u wszystkich 8 rzutów na przedmioty pospolite, 5 na średniaki, 3 na rzadkie plus 20 na wszelkie inne badziewie: części zamienne, jedzenie, leki, napoje i inne wesołości.
- Migracje mutantów - do ciepłych krajów. Nie wszystkich. Głównie psów, pijawek i snorków. Nie wiem od czego miałyby zależeć i jak często mają się dziać.
- Zmiana działania anomalii. Zimą spalacz ma działać słabiej, natomiast pojawi się inna anomalia w jego miejsce, która miałaby w najgorszym przypadku zamrozić kogoś na śmierć.
Powrót do góry Go down
http://zone.forumpolish.com
 
Cykliczne zmiany
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Zone :: Pozostałe-
Wymiana Bannerami