Share | 
 

 Cykliczne zmiany

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Czarny Stalker
Admin
Liczba postów : 359
Join date : 19/05/2018
avatar
W różnych odstępach czasu na forum będą pojawiały się różne zjawiska, mniej lub bardziej naturalne. Są to po części wydarzenia zupełnie losowe, a po części odgórnie planowane. Poniżej znajduje się spis takich zmian wraz z częstotliwością ich pojawiania się.

Emisja
Jej pojawienie się jest rozstrzygane dwoma rzutami raz na trzy miesiące. Pierwszy rzut odpowiada za to, czy emisja w ogóle będzie — parzyste oznaczają, że będzie, nieparzyste, że nie będzie. Drugi rzut określa jej typ; wyrzucenie parzystych świadczy o tym, że emisja będzie zwykła, z kolei nieparzystych, że będzie to emisja psioniczna. Wystąpienie emisji dotyczy absolutnie każdego wątku na forum. W chwili, gdy zostaje wylosowana, każdy ma bezwzględny obowiązek przejścia do jakiegoś budynku bądź w podziemia. W przeciwnym razie może stracić postać. W przypadku, gdy ktoś w swoim wątku przeszedł już jedną emisję, druga go nie dotyczy. Należy przez to rozumieć, że jeśli użytkownicy zaczną wątek przed pierwszą emisją i będą go prowadzili przez kolejne trzy miesiące, po których zacznie się druga emisja, nie muszą jej już uwzględniać.

Pogoda
Jest zmieniana raz na miesiąc, dopasowuje się ją na podstawie prognoz pogody dla realnej Ukrainy. Prognozy obejmują najwyższe i najniższe temperatury za dnia i w nocy, możliwość wystąpienia opadów, zachmurzenie, mgłę itd. Pogoda jest aktualna dla każdego wątku, który rozpoczyna się w danym miesiącu i użytkownicy mają obowiązek dostosowania się do tego (nie licząc sytuacji, gdy wątek ma być bezpośrednią kontynuacją poprzedniego i dzieli je kilka godzin). Ma to na celu uniknięcie sytuacji, gdy ktoś opisuje śnieżny puch w lecie lub upały w zimie.

Nowy asortyment u handlarzy
Co trzy miesiące asortyment jest losowany poprzez rzut kostką na następujących zasadach: 10 rzutów na broń, 5 na kombinezony, 20 na przedmioty inne (jedzenie, narzędzia, leki). I tak dla każdej frakcji. Wesoło, nie?

Spalacz i Królowa śniegu
Od początku grudnia do końca lutego anomalie spalacz przestają być aktywne i nie generują artefaktów. Zamiast nich można natknąć się na niespotykaną poza zimą anomalię, królową śniegu.
Powrót do góry Go down
 
Cykliczne zmiany
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 6 Generacja - Ataki- Pokemony- Zmiany
» Pomysły na Zmiany
» Zakończenie Bankietu oraz zmiany na forum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
To the North :: Pozostałe-
Wymiana BanneramiaegyoNorthland HighschoolAbsitOmenHogwartDreamBlackButlerBleach OtherWorldDragon Ball New Generation Rebornover-undertaleVampire KnightVampire Kingdom