Share | 

Nabór na moderatorów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 2 z 2 Previous  1, 2
Szczeniak
Likwidator
Liczba postów : 136
First topic message reminder :

Stało się. Są pewne rzeczy, które wymagają aktywnej moderacji, a zatem wymagają naboru:

1) Moderatorzy działów frakcji
Ich zadaniem jest naraz moderowanie działu frakcji (przesuwanie wątków do frakcyjnych archiwów, przypinanie ważniejszych na górze) i pełnienie niejako funkcji reprezentatywnej/tymczasowego, nieoficjalnego lidera, który ma załatwiać sprawy grupy ze mną. Rzecz w tym, że póki nie mamy liderów frakcji innych niż NPC (jest tak dlatego, że JAKIŚ lider musi być, a roli dowódcy nie chcę przekazywać osobom, które się o to nie postarają), potrzebujemy jakiegoś zastępstwa.
Wasze postacie, nawet jeśli zgłosicie się do tej funkcji, nie muszą ani być wysoko w hierarchii ani w przyszłości stawać się przywódcami. W związku z tym, że mam postać w Monolicie — tej frakcji nabór na moda nie obejmuje. Innym nie chcę zerkać do działów. Zaskakujcie mnie tak, jak innych.
Wymagam od was tylko paru rzeczy: sprzątajcie, nakłaniajcie do działania, bądźcie komunikatywni i dbajcie o frakcję. Zacznijcie najlepiej od jakiejś dyskusji w dziale na temat tego, czego wam trzeba i co uważacie za fajne.

Lista moderatorów:
Najemnicy — Wandal
Powinność — Stanislaw Bodrow
Bandyci — brak
Wolność — brak
Samotnicy — brak

2) Moderacja tematów
Mam na myśli głównie wyrzucanie z nich nieaktualnych danych, przypisanych do skasowanych już kont, ale nie tylko. Rozbiję to na kilka pozycji:
— Spis wizerunków: dodawanie aktualnych zgłoszeń do spisu oraz usuwanie tych, które zostały usunięte z forum. Mod: Wandal
— Kupowanie przedmiotów: kiedy ktoś coś kupi, wstukujesz jego nick do spisu przedmiotów w używanych egzemplarzach i odejmujesz mu z konta tyle rubli, ile wydał. Mod: Stanislaw Bodrow, Hink
— Sklepik punktowy: analogicznie do powyższego, tylko z punktami. Mod: Seven
— Spis przedmiotów: weryfikacja nowych propozycji i dodawanie ich (w sprawie grafik się dogadamy), kasowanie nicków usuniętych kont. Mod: chyba rezerwacja.

Nabór otwieram na tydzień od teraz. Prowadzę go w tym temacie, nie na PW - wolę uniknąć zamieszania z "ale tu już się ktoś zgłosił" <:
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Wandal
Technik
Liczba postów : 77
.. Zabrakło moderatorów handlarzy. Jeden zrezygnował, drugi wyparował
Biorę.

Wandal vs dowolny medyk & Voice
Powrót do góry Go down
Szczeniak
Likwidator
Liczba postów : 136