Share | 

Proch

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Proch
Bojownik
Liczba postów : 53
PisanieTemat: Proch
INFORMACJE PODSTAWOWE
Znane miano: Proch
Frakcja: Wolność
Ranga: Bojownik
Doświadczenie: Doświadczony stalker
Wzrost i waga: 185 centymetrów wzrostu i waga 90 kilogramów
Znaki charakterystyczne: Brzydal

PREDYSPOZYCJE
Umiejętności

- Posługiwanie się strzelbami (4)

- Posługiwanie się pistoletami (3)

- Skradanie się (3) - umiejętność cichego poruszania się, którą Proch opanował. Mężczyzna lubił skradać się w terenie zalesionym, ponieważ mógł wykorzystywać osłonę drzew i krzaków w celu ukrycia się przed nieprzyjaciółmi. Ciche poruszanie się po opuszczonych budynkach, placach czy ukraińskich wsiach przychodziło mu z większym trudem.

- Pierwsza pomoc (2)

- Walka wręcz (3) - umiejętność posługiwania się własnym ciałem, aby skopać tyłki wrogim stalkerom. O ile zdolność ta nie przydaje się przeciwko mutantom, jednak sprawdza się ona wobec ludzi. Proch całkiem nieźle leje po ryjach.

Słabości:

- Posiada większą podatność na choroby. Jeżeli jest szansa, że jakieś świństwo go złapie, tak się stanie.

- Uzależniony od papierosów. Bez wypalenia jednej paczki dziennie, facet staje się rozkojarzony. Rozkojarzenie zabija w Zonie.

- Niska kondycja. Proch szybko się męczy, ponieważ regularne palenie zmniejszyło wydolność jego płuc.

Odniesione rany:

- Brak

Choroby:

- Brak

Znane języki:

- Język rosyjski - ojczysty
- Angielski - nauczony, poziom komunikatywny

Znajomość Zony:

- Proch znajduje się w Zonie od kilku lat, więc zdołał przyzwyczaić się do klimatu i atmosfery ponurej Strefy. Poza ogólnym doświadczeniem oraz wiedzą umożliwiającą przetrwanie w siedlisku anomalii, poczciwy Stalker proch poznał następujące zjawiska i mutanty:
Doświadczenie:
* Emisje
* Trampoliny
* Wiry
* Ślepe psy
* Mięsacze
Fabuła:
* 2 nibypsy

CHRONOLOGIA

PRZED ROSTOKIEM:
1. Wątek (Pią Sie 17, 2018 3:46 pm) w Czerwonym Lesie, w temacie Przejście do lasu.

PO ROSTOKU:

SUGESTIE DLA MG

- Jestem chętny na wszelkie przygody. Ja będę starał się w taki sposób prowadzić postać, aby na fabule awansować Procha po drabinie rang Wolności. Także chcę poszukiwać artefaktów i odkrywać tajemnice Zony.
Powrót do góry Go down
Szczeniak
Likwidator
Liczba postów : 166
PisanieTemat: Re: Proch
Wątek: Wieża zegarowa
Stan początkowy: brak obrażeń.
Stan końcowy: dopiszę po ostatniej kolejce (zależy od rzutu na przejście przez okno).

Powrót do góry Go down

Proch
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Argusie, Woźny przewielebności... Jam jest proch marny...