Share | 
 

 Zadra

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Zadra
Liczba postów : 5
Join date : 10/08/2018
avatar
PisanieTemat: Zadra
INFORMACJE PODSTAWOWE
Znane miano: Zadra, Drzazga.
Wiek: 24 lata, wizualnie podobnie.
Frakcja: Samotnicy.
Ranga: -
Doświadczenie: Kot.
Wzrost i waga: 164 cm | 50 kg
Znaki charakterystyczne: Blizna na lewej łopatce, twarz wiecznie pozbawiona wyrazu, niski wzrost.

PREDYSPOZYCJE
Umiejętności

➻ Naprawa urządzeń elektronicznych (2); od zawsze lubiła 'bawić się' w tego typu sprawy. Zwykle to ona pomagała babce, matce i ciotce, gdy cokolwiek elektronicznego się zepsuło. Jednak, nie jest w tej dziedzinie ekspertem, aczkolwiek z pewnością śmiało może próbować coś zdziałać.

➻ Strzelanie - pistolety automatyczne (3); strzela stosunkowo dobrze, aczkolwiek nie na tyle, by jej celność mogła zostać nazwana doskonałą lub nieomylną.

➻ Wnikliwa obserwacja (4); niezależnie, czy mówimy o wykrywaniu blefu, znajdywaniu niespójności w całej historii, przebadaniu terenu, dziewczynę cechuje przydatna umiejętność uważnej obserwacji, spostrzegawczości, która z pewnością niejednokrotnie może jej się przydać.

➻ Zręczność (4); od zawsze była aktywna fizycznie, lecz to właśnie ta umiejętność jest przez nią regularnie pielęgnowana. W wieku nastoletnim regularnie uczęszczała na kółko akrobatyczne, a w późniejszym okresie swego życia należała do grupy tanecznej.

➻ Survival (2); zna podstawowe informacje na temat przetrwania. Wie co i jak, ale nie miała dogodnej okazji popisać się nimi sama przed sobą. Zbyt krótko spaceruje po terenach Strefy, by uważać się w tej dziedzinie za kogokolwiek bardziej doświadczonego.

Słabości:

➻ Z trudem przychodzi jej współpraca z ludźmi, szczególnie, gdy natrafia na osobę, bądź osoby, całkiem obce. Nie lubi posiadać kogoś nad sobą, jednak rola lidera również nie jest wymarzonym zadaniem Zadry; znacznie lepiej czuje się samotnie, a niekiedy i krótkotrwała współpraca z kimkolwiek potrafi nadepnąć jej na odcisk.

➻ Jest dręczona przez fobię, która nie pozwala jej w normalny sposób znosić dotyku innych osób. Bliższy kontakt fizyczny znacznie przekracza granice Zadry, co wywołuje u niej nie tylko lęk oraz wstręt, ale i sprawia, że dziewczyna może zachowywać się nawet agresywnie.

➻ Nie lubi, gdy osoba, z którą ma do czynienia próbuje dowiedzieć się o niej więcej, niż sama na to pozwala, albo najzwyklej wie znacznie więcej, niż Zadra miałaby ochotę; posiada delikatną obsesję na punkcie prywatności, co - jako jedne z nielicznych - w obecnych czasach może mocno wyprowadzić ją z równowagi.

➻ Jest lekka i stosunkowo niska, dlatego podczas walki wręcz bez możliwości ucieczki prawdopodobnie nie miałaby większych szans.

➻ Z trudem przyjmie jakąkolwiek pomoc od kogokolwiek innego; być może to infantylne, być może dobrze uzasadnione, jednakże nie podoba jej się myśl, iż pozostaje dłużna osobie, od której otrzymała pomoc. W ten sposób odczuwa swego rodzaju uzależnienie.

Odniesione rany:

Choroby:

CHRONOLOGIA

SUGESTIE DLA MG

Na sam początek chcę trochę pożyć. Zależy mi również na tym, by postać trwale nie straciła któregoś ze zmysłów, albo kończyny. Ojciec Zadry trafił do Strefy w roku 2003, był żołnierzem, a jednym z powodów zawitania tutaj Irminy była właśnie próba odszukania go - może kiedyś go spotkać, chociażby w formie zombie, albo domyślić się końca, znajdując jakiś charakterystyczny dla niego przedmiot w rękach kogoś innego/przy zwłokach/ewentualnie znajdując same zwłoki; w końcu, nie jest powiedziane, że nie mógł zginąć parę tygodni, dni przed poszukiwaniami Zadry.
Powrót do góry Go down
 
Zadra
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
To the North :: Informatory-
Wymiana BanneramiaegyoNorthland HighschoolAbsitOmenHogwartDreamBlackButlerBleach OtherWorldDragon Ball New Generation Rebornover-undertaleVampire KnightVampire Kingdom