Share | 
 

 Maria Andriejewna Berezowska

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Gość
Gość
INFORMACJE PODSTAWOWE
Znane miano: Maria Andriejewna Berezowska
Wiek: 23 lata
Frakcja: --- (Miejscowa)
Ranga: Kwiaciarka | Likwidator
Doświadczenie: Stalker
Wzrost i waga: 160/58
Znaki charakterystyczne: Specyficzny ubiór. Również prawdopodobnie właśnie wydaje z siebie nieludzkie dźwięki.

PREDYSPOZYCJE
Umiejętności
- Gotowanie (4) - kto by się spodziewał, że spod tych rąk może wyjść coś pysznego i pożywnego? Jest w stanie ugotować coś, co zawiera odpowiednie ilości witamin, minerałów, białka i tłuszczów nawet przy niewielkiej dostępności składników. Oczywiście nie jest w stanie poradzić sobie ze wszystkim, ale w kwestii przyrządzania potraw można na nią liczyć!
- Zielarstwo (5) - wiedzę książkową rozszerzyła o praktyczną, pomagając ludziom. Nie jest absolutna mistrzynią, jednak gdy otrzymuje się od niej chociażby napar ziołowy, nie ma się czego obawiać. Rozpoznaje wiele roślin, na pamięć zna ich zastosowania. Rzadko kiedy musi zajrzeć do książki, ale i tak to robi, dla pewności.
- Pierwsza pomoc (3) - opatrywanie ran czy zabezpieczanie złamań nie jest czymś, z czym rzadko się spotyka. Potrafi oczyścić ranę, założyć opatrunek, wykonać masaż serca, ogólnie jej wiedza jest podstawą z niewielkim rozszerzeniem. Przy poważniejszych urazach może sobie nie radzić, ale pierwszą pomoc i odpowiednią opiekę jest w stanie zapewnić.
- Szycie (2) - robótki ręczne są jedną z tych pasji Marii, do których zapał nigdy jej nie zmalał. Jest niezła w robieniu serwetek, koców i podobnych przedmiotów, chociaż ubrania szyje dość koślawo i często je poprawia.
- Broń palna: pistolety automatyczne (1) - nauczono ją z nich korzystać, ale nigdy tego nie robiła, nawet, jeśli była w sytuacji, w której normalnie ktoś by to zrobił. W ostateczności potrafi się obronić, jednak z cała pewnością nie strzela celnie. Można wręcz powiedzieć, że na oślep. Posiada jednak pewne umiejętności, a zawsze lepiej mało niż wcale.
Słabości:
- Nie lubi walczyć - jest zupełnie przeciwna przemocy, więc nigdy nawet nie myślała nad używaniem jakichkolwiek umiejętności, żeby kogoś skrzywdzić. Zawsze robi to tylko po to, żeby komuś pomóc. Gdy zostawi się ją kompletnie samą, prawdopodobnie się nie obroni, nawet pomimo tego, że by mogła. Z kimś obok przynajmniej kogoś chroni.
- Szybko się męczy - z której strony nie spojrzeć, kondycją fizyczną jest mocno poniżej przeciętnej. Nawet krótki spacer potrafi ją zmęczyć. Dlatego też rzadko są naprawdę krótkie - często robi przerwy, żeby odetchnąć.
- Ma słabą pamięć i słomiany zapał - co jej po wysłuchiwaniu i obserwowaniu ludzi, jeśli niecały tydzień później zapomni prawie o wszystkim, bo znajdzie sobie ciekawsze zajęcie? Tak samo jest z większością jej "nowych, ciekawych i tym razem poważnych pasji".
- Nie potrafi rozpoznać niebezpieczeństwa - "Ale jak to pan Analne Tornado jest zły? Przecież jest taki miły i kochany! Od razu widać, że żartuje, że nas wytnie w pień, to taka metafora, tak!"
- Ufa każdemu - co tu dużo mówić, w jej oczach każdy jest dobry. Nie zawsze każdy ma rację, ale każdy jest dobry.
- Nie rozumie uczuć - pod tym względem jest niesamowicie do tyłu. Nikt jej nigdy nie nauczył, jak co działa, sama nie miała takiej możliwości. Dopiero teraz wszystko odkrywa.
- Stawia innych ponad sobą - znacznie szybciej zajmie się obrażeniami nieznajomego, niż swoimi własnymi. Nigdy nie zapewnia bezpieczeństwa sobie, zawsze za to innym. Ale nie tylko o takiej pomocy mowa - w każdy inny sposób siebie też wrzuca na sam dół.
Odniesione rany:

Choroby:

CHRONOLOGIA

SUGESTIE DLA MG
Proszę, niech ktoś ją kiedyś zabije.
Uwielbiam szerzyć cierpienie za pomocą tej postaci.
Powrót do góry Go down
 
Maria Andriejewna Berezowska
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
To the North :: Cmentarzysko :: Archiwum postaci :: Dodatki do postaci-
Wymiana BanneramiaegyoNorthland HighschoolAbsitOmenHogwartDreamBlackButlerBleach OtherWorldDragon Ball New Generation Rebornover-undertaleVampire KnightVampire Kingdom