Share | 
 

 Ghost

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Ghost
Szpieg
Liczba postów : 7
Join date : 11/08/2018
avatar
PisanieTemat: Ghost
INFORMACJE PODSTAWOWE
Znane miano: Ghost
Wiek: 29 lat (wygląda na jakieś 25)
Frakcja: Najemnicy
Ranga: Szpieg
Doświadczenie: Stalker
Wzrost i waga: 185 cm, 80 kilo
Znaki charakterystyczne: tatuaż na przedramieniu "love above all else", blizna po pocisku w okolicach prawej łopatki, ślad po nożu po żebrami (lewa strona), piegi na twarzy, kilka pieprzyków na całym ciele, najwięcej na ramionach.

PREDYSPOZYCJE
Umiejętności
° Strzelec wyborowy (4) - jeden z najlepszych strzelców swojej drużyny (z której nikt nie przeżył...oops), świetnie posługuje się bronią palną różnego rodzaju, najlepiej radzi sobie jednak za lunetą snajpery, co jednak nie oznacza że czasem nie może przerzucić się na inną broń palną. Z każdą w końcu można sobie poradzić, znając absolutne podstawy.
° Umiejętności medyczne (samopomoc i pomoc przedmedyczna)(4) - przede wszystkim jest to umiejętność tamowania krwotoków, rozpoznawania ran oraz ich powstania czy zdolność pomocy medycznej. Nie tylko może udzielić jej sobie ale także innym, co nawet wychodzi lepiej niż samopomoc medyczna. Nie tylko zadba aby ktoś się nie wykrwawił, przygotuje substancje potrzebne do uśmierzenia bólu ale też może podjąć się mało skomplikowanej operacji, a nawet amputacji jeśli będzie to niezbędne. I to bez wykrwawienia się pacjenta!
° Obsługa broni białej(1) - nie wchodzi w skład S.E.R.E ani w podstawowe wyszkolenie żołnierza sił specjalnych jako taka, więc poza podstawami, James nie ma większej znajomości obycia się z bronią białą. W jego rękach będzie niebezpieczną bronią jednak nie tak jak powinna. Ba! Istnieje nawet szansa, że sam siebie zrani podczas obsługiwania się nożami bojowymi. Zdecydowanie lepiej też nimi rzuca jak walczy wręcz.
° Naprawa(1) - najbardziej podstawowe umiejętności naprawy broni palnej. Może będzie się zacinać ale jest w stanie ze znalezionych części coś zdziałać
° Umiejętności wywiadowcze(5) - zbiór wyuczonych umiejętności nabywanych podczas lat szkoleń na poligonach wojskowych. Obejmuje przede wszystkim inwigilację, szpiegostwo oraz dywersję. Właśnie to poznaje każdy jeden amerykański żołnierz przed przystąpieniem do misji zagranicznej, zwłaszcza o podwyższonym poziomie zagrożenia. Można wręcz powiedzieć, że to podstawowy pakiet dla żołnierzy sił specjalnych, szkolonych głównie do działań za linią wroga.

Słabości:
° Bariera językowa - jak na typowego jankesa przystało, James nie mówi zbyt dobrze w obcych językach. Będąc szpiegiem, musiał nauczyć się kilku poza angielskim więc został nauczony francuskiego, niemieckiego i arabskiego. Po rosyjsku mówi całkiem nieźle, dzięki lekcjom jakie otrzymał, jednak nadal myli czasem znaczenie słów czy zapomina niektóre rzeczy.
° Paniczny strach przed lalkami - lalki są straszne zawsze i wszędzie. Te puste spojrzenia, martwe oczy, wypłowiałe włosy i blada skóra. Jakby tego było mało, nigdy nie wiadomo jak do takich lalek podejść i czy to przypadkiem nie jest żywe. Szczególnie przerażają go porcelanowe lalki.
° Arachnofobia - nie tyle strach przed pająkami co obrzydzenie. Nienawidzi pająków, ma ochotę je wszystkie potraktować miotaczem ognia, albo zrobić im wyjątkową krzywdę. Paskudne, włochate, na długich nóżkach...nic tylko to wziąć i spalić.
° Altruizm - mimo wszystko jest zadziwiająco szlachetny i wystarczy że kogoś polubi, a gotowy jest w celu ratowania tej osoby nawet wleźć prosto w paszczę jakiegoś mutanta. Już kilka razy w jego życiu przyniosło mu bycie tym altruistycznym głupkiem trochę blizn. Nawet otarł się o śmierć. I nadal nie nauczył, że to zgubne podejście.
° Ośli upór - jeśli podejmie decyzję, zrobi wszystko żeby ją wykonać . Nieważne jaka będzie cena, nie wycofa się dopóki nie postawi na swoim albo nie będzie tak jak on chce. Rzadko można mu wybić takie głupoty z głowy, wydaje się to wręcz niemożliwe.
° Napady stanów lękowych - przy zbyt dużym nagromadzeniu emocji, mogą powrócić stany lękowe, które są niczym innym jak pozostałością po PTSD. Ciągnie je za sobą jak bagaż aż od powrotu z Iraku, gdzie powstały i od razu zostały nasilone.

Odniesione rany:
Na razie brak

Choroby:
Brak

CHRONOLOGIA

SUGESTIE DLA MG
Nie zabijcie mnie na start.
Bardzo nie chcę skończyć bez którejś kończyny. Ogólnie z kalectwem.
Zrywanie skóry sobie też podarujmy (albo opis chociaż...)

___________________

You're the pulse in my veins,
You're the war that I wage,
Can you change me?

Kolor mowy: A058DB
Powrót do góry Go down
 
Ghost
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
To the North :: Informatory-
Wymiana BanneramiaegyoNorthland HighschoolAbsitOmenHogwartDreamBlackButlerBleach OtherWorldDragon Ball New Generation Rebornover-undertaleVampire KnightVampire Kingdom