Share | 
 

 Alicja "Chabaź" Sokolova

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Chabaź
Piguła
Liczba postów : 12
Join date : 11/08/2018
avatar
INFORMACJE PODSTAWOWE
Znane miano: Alicja "Chabaź" Sokolova
Wiek: 27 lat
Frakcja: Bandyci
Ranga: Piguła ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Doświadczenie: Stalker
Wzrost i waga: 165cm, 53kg
Znaki charakterystyczne:
Tatuaż nad lewym pośladkiem (azjatyckie krzaczki).
Blizna na lewym przedramieniu po psich zębach.

PREDYSPOZYCJE
Umiejętności

    Chirurgia [5] (potrafi zoperować praktycznie wszystko, doskonale zna anatomię człowieka, świetnie radzi sobie z krwotokami i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, jeśli chodzi o mechaniczną naprawdę ludzkiego organizmu, choć zawsze istnieje jakieś ryzyko)

    Choroby zakaźne [3] (ma w głowie całą encyklopedię chorób zakaźnych wirusowych, bakteryjnych, grzybiczych, a także nieco wiedzy o jadzicach. Wie, jaką drogą się przemieszczają, jak zapobiegać i jak leczyć)

    Kulinaria: [3] (jak na każdą kobietę przystało potrafi gotować. Nie jest to Magda Gessler, zdarza jej się coś zepsuć, no ale w Strefie nie można wybrzydzać. Poziom jej umiejętności kulinarnych jest przeciętny)

    Łucznictwo: [2] (kolejna umiejętność, którą niegdyś uznawała za stratę czasu, dlatego też jest ledwie rozwinięta. Potrafi ustrzelić to i tamto, aczkolwiek jej celność oraz mięśnie wciąż potrzebują treningu)

    Zielarstwo: [2] (zna wszystkie podstawowe zioła lecznicze i kilka rzadkich. W Strefie zdążyła się natknąć na kilka zmutowanych ewenementów, aczkolwiek nie była w stanie sprawdzić ich właściwości)Słabości:
Boi się ciemności. Po zmroku (oraz w ciemnych pomieszczeniach) musi mieć przy sobie źródło światła, inaczej zaczyna panikować i tracić trzeźwe zmysły, słysząc i widząc to, co w ogóle nie istnieje. Bywa tak, że nawet światło nie pomaga.

Jest piromanką. Widok ognia w oddali potrafi ją 'wyłączyć' - gapi się na niego, dopóki ten nie zgaśnie, albo ktoś jej nie przeszkodzi. Ogień, który znajduje się blisko, wabi ją do siebie niczym ćmę. Nocą zjawisko to jest silniejsze.

Nie potrafi kłamać i łatwo jest wykryć, kiedy to robi. Jest wtedy lekka zmiana w jej głosie i zaczyna szybciej mrugać.

Odniesione rany: -

Choroby: -

CHRONOLOGIA

Budynek Administracyjny: [Marcus] /aktywne

Przejście do lasu: [Piguła] /aktywne

SUGESTIE DLA MG
Liczę na współpracę i logiczne wątki, zawsze jestem otwarta na dogadanie się!
Byłoby też miło, gdyby ewentualna śmierć mojej postaci wniosła cokolwiek do fabuły (choćby bandytów), żeby było ciekawiej (◠‿◠✿)
Powrót do góry Go down
 
Alicja "Chabaź" Sokolova
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
To the North :: Informatory-
Wymiana BanneramiaegyoNorthland HighschoolAbsitOmenHogwartDreamBlackButlerBleach OtherWorldDragon Ball New Generation Rebornover-undertaleVampire KnightVampire Kingdom