Share | 
 

 Filip "Piguła" Gregoraszczuk

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Piguła
Liczba postów : 3
Join date : 09/08/2018
avatar
INFORMACJE PODSTAWOWE
Znane miano: Filip, Piguła
Wiek: 29 (i pół)
Frakcja: Samotnicy
Ranga: -
Doświadczenie: Stalker
Wzrost i waga: 180 cm; 64 kg
Znaki charakterystyczne: tatuaż na żebrach w kształcie pawiego pióra

PREDYSPOZYCJE
Umiejętności:

• Medycyna (chirurgia): Co prawda nie dostał dyplomu, ale potrafi przeprowadzić operacje, które nie wymagają zmyślnych przedmiotów. Potrafi zszyć mniejsze i większe rany. Oczywiście brakuje mu nieco wiedzy z bardziej zaawansowanych zabiegów, ale jak na możliwości Zony, nie radzi sobie tragicznie. Można być pewnym, że spod jego ręki nie wyjdzie się w gorszym stanie niż się przyszło. (4 punkty)
• Ziołolecznictwo: Całkiem nieźle zna się na roślinach, które występują wokół Zony i w jej wnętrzu. Interesuje się tym, jak na przestrzeni tych kilkunastu lat zmieniły się różne właściwości roślin. Oprócz tego potrafi je wykorzystać w leczeniu i uśmierzaniu różnych dolegliwości, począwszy od rozstrojów żołądka po oparzenia skóry. Oczywiście w takim stopniu na jaki pozwala mu Strefa. (3 punkty)
• Broń palna (karabin maszynowy): Nie używa ich zbyt często, bo stara się nie wchodzić nikomu w drogę i nie prowokować. Unika walk, jeśli może i broni używa w ostateczności. Jednak ze względu na to, że jest Samotnikiem, to woli mieć coś pod ręką, by przynajmniej czuć się bezpieczniej. (3 punkty)
• Manipulacja: Jedna z bardziej pożytecznych umiejętności. Filip ma niezłą zdolność do wmawiania ludziom, co mają zrobić i przekonywać ich do różnych rzeczy nawet jeśli nie chcą ich zrobić. (3 punkty)
• Zdolności przetrwania: Posiada podstawowe umiejętności, które pozwalają mu przetrwać. Jeśli musi udać się w niebezpieczną podróż, to nigdy nie idzie sam, ale najczęściej podąża po znanych sobie trasach. (2 punkty)

Słabości:

• Często łapią go skurcze. Zwłaszcza w nocy i często dotyczą prawej nogi. Skurcze te bywają tak silne, że są w stanie obudzić go w nocy i powykręcać mu kończyny w taki sposób, że te później bolą przez kilka dni, co oczywiście ma swoje odbicie w jego codziennym funkcjonowaniu.
• Jest uczulony na pyłki. Nie jest to bardzo poważne uczulenie, ale w miesiącach, gdy w powietrzu unoszą się duże ilości pyłków, Filip jest marudny, zakatarzony i ma objawy silnego przeziębienia. Oprócz tego duża ilość kurzu również daje mu się w kość, powodując uciążliwe drapanie w gardle i łzawienie z oczu.
• Niesamowicie szybko się irytuje, gdy ktoś zaczyna mówić rzeczy, które nie są zgodne z prawdą. Nie chodzi o kłamanie, ale o zaprzeczanie znanym wszystkim faktom, jak chociażby mówienie, że Ziemia jest płaska.
• Boi się psowatych. To nie tak, że lęk ten paraliżujący, ale przy natłoku psów zaczyna czuć się nieswojo. Nie odczuwa jednak tego, gdy wie, że pies do kogoś należy.
• Bezsenność. Ona najbardziej daje mu się w kość. Są momenty, w których nie może przespać nawet minuty. To również ma negatywny wpływ na jego funkcjonowanie, bo nie dość że jest rozkojarzony i zdenerwowany, to na dodatek nie może pozbierać myśli przez co łatwiej mu popełnić jakiś błąd.


Odniesione rany: brak

Choroby: brak

CHRONOLOGIA

x
x
x

SUGESTIE DLA MG

Proszę mnie nie karać szybką i bolesną śmiercią. Wolę się uratować. <3
Powrót do góry Go down
 
Filip "Piguła" Gregoraszczuk
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
To the North :: Cmentarzysko :: Archiwum postaci-
Wymiana BanneramiaegyoNorthland HighschoolAbsitOmenHogwartDreamBlackButlerBleach OtherWorldDragon Ball New Generation Rebornover-undertaleVampire KnightVampire Kingdom