Share | 
 

 Artem Raskolnikow

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Artem
Liczba postów : 3
Join date : 10/08/2018
avatar
INFORMACJE PODSTAWOWE
Znane miano: Artem, Czernyj
Wiek: 27 i mniejwięcej na tyle samo wygląda
Frakcja: Najemnicy
Ranga: Najemnik
Doświadczenie: Stalker
Wzrost i waga: 185 cm i 82 kg
Znaki charakterystyczne:
Tatuaże:
- Japoński napis na prawym boku, dla kogoś znającego język oznacza tyle co "czarny łucznik"
- Słońce na lewej piersi
- Strzała skierowana grotem w kierunku dłoni na prawym ramieniu po wewnętrznej stronie
- Pięcioramienna gwiazda na karku
- Imię, nazwisko oraz data urodzenia wypisane cyrylicą na lewym udzie
Blizny:
- Dość spora blizna pod lewą piersią
- Mniejsze kilka blizn na lewym ramieniu
- Długa blizna ciągnąca się przez całą lewą łydkę
Sprzęt:
- Kołczan i łuk
- Czarny strój ochronny wraz z czarną maską

PREDYSPOZYCJE
Umiejętności:
Łucznictwo (5) – Nie jeden pewnie puknąłby się w głowę słysząc, że Artem korzysta z łuku, ale ma to i swoje pozytywne strony. Opanowane do perfekcji łucznictwo i celne oko przy użyciu tej broni pozwala mu sprawnie i cicho eliminować przeciwników. Surowce na strzały są łatwiej dostępne i można je zrobić nawet w polowych warunkach.
Broń palna (pistolet maszynowy) (4) – Pomimo stawiania na łucznictwo, nie oznacza to że nie umie strzelać. Zna się na broni palnej, umie ją konserwować i całkiem dobrze z niej strzela. W ostateczności korzysta właśnie z pistoletu, ale oszczędnie. Naboje nie leżą sobie ot tak na ziemi.
Survival (3) – Umie przeżyć w trudnych warunkach. Jest to spora wiedza, ale trzymająca się podstawowych informacji. Umiejętność uzdatniania wody, znajdowanie północy bez kompasu czy skórowanie zwierzyny i wycinanie zjadliwych rzeczy.
Mechanika (2) – Zdał prawo jazdy w Moskwie, a ono wymagało znajomości budowy silnika. Chcąc nie chcąc podczas zwyczajnej nauki podniósł swoje umiejętności pod tym względem chociaż nigdy ich nie wykorzystywał zawodowo.
Medycyna (1) – Absolutne podstawy potrzebne, aby opatrzyć rany na bieżąco zanim zdąży się wykrwawić. Znajomość pierwszej pomocy przedmedycznej i wiedza kiedy założyć opaskę uciskową, a kiedy tamować krwawienie opatrunkiem. Nie, nie umie założyć szwów.

Słabości:
Lęk przed szczurami: Nie mówcie, że jesteście zdziwieni? Panicznie boi się tych gryzoni. Nieważne czy są wielkości, której można je zmiażdżyć książką czy jakoś bardziej przerośnięte. Każde przyprawia go o dreszcze i skłania do ucieczki. Może spotkać się oko w oko z największymi kreaturami Zony, ale dopiero przy szczurze stwierdzi, że to chyba ponad jego siły. Jeden do pięciu tylko go sparaliżują, ale w ostateczności będzie mógł się przełamać. Większa ilość zmusi go do faktycznej ucieczki bez względu na cenę jaką za to zapłaci.
Nieustraszony: Pomijając tę jedną, dość żenującą fobię, to Artem nie boi się niczego. Absolutnie nie straszne mu nie tylko pchanie się w niebezpieczną strefę, ale i podskakiwanie do starszych stalkerów lub zaczepianie ludzi z innej frakcji. Można śmiało powiedzieć, że pcha palce między drzwi, ale przy tym wierzy w swoje szczęście i umiejętności.
Błazen: Pod całym charakterem błazna, który ze wszystkiego żartuję, a czasem nawet przekracza granice dobrego smaku, kryję się zraniony chłopiec. Pragnie nie tylko atencji, ale zwykłego uczucia. Czyjejś bliskości i miłości. Oczywiście jednocześnie trudno mu się do tego przyznać.
Niechęć do wojskowych: O ironio, a może właśnie dlatego, że jego wujek był byłym wojskowym nabył niechęci do przedstawicieli tego zawodu, jak i osób już po odbyciu służby. Ktoś, kto jest trepem, zawsze zostanie trepem. Oczywiście nie jest to strach czy oczywista wrogość… Po prostu mniej przychylnie, lub raczej baczniej będzie się przyglądał takiemu delikwentowi.
Zachodni szpieg: Niby czasy ciemnogrodu się skończyły, a jednak jakaś tam mentalność nienawiści z Zimnej Wojny przetrwała w genach. Albo raczej była tak dobitnie wpajana mu przez wujka, że czasami odruchowo aktywuje się jego wrogość do Amerykanów. Zna angielski i nie ma problemu z używaniem go, ale jakoś samo spotkanie jankesa sprawia, że czuje się niepewnie. Ma uczucie, jakby rozmawiał z człowiekiem chcącym jedynie na nim żerować…
Doświadczenie: Może nie jest już Kotem, ale daleko mu jeszcze do doświadczonego w tym terenie. Zna sporo anomalii i ich charakterystyki oraz rodzajów mutantów, ale nie wszystkie miał okazję doświadczyć na własnej skórze. Zdecydowanie jeszcze sporo nauki przed nim.
Koszmary: Konkretnie chodzi o dwa powtarzające się dość często i nie dające mu potrzebnego w pracy stalkera wytchnienia w nocy. Czasami mogą go męczyć kilka dni pod rząd za każdym razem jak zamknie oczy, a kiedy indziej przez tygodnie o sobie nie przypominać. Mowa o traumatycznym wypadku z dzieciństwa oraz śmierci jego wujka.
Igły: Nie to że się boi, ale ma do nich awersje i nie przepada. A im większe tym gorzej dla niego i tym bardziej niechętnie do tego podchodzi.
Zima: Jeśli może, to ogranicza swoje wychodzenie do Zony w zimie. Oczywiście jeśli jest to ostateczność, to podejmie się wyprawy, ale bardzo niechętnie.

Odniesione rany:

Choroby:

CHRONOLOGIA

SUGESTIE DLA MG
Jego wujek był wojskowym, który miał swoje kontakty wśród trepów stacjonujących w okolicy. Niektórzy go kojarzyli, a nawet mieli okazję zobaczyć na własne oczy Artema. Może to być wykorzystane przy spotkaniach z wojskowymi, którzy mogą mu pomóc, ewentualnie jeszcze bardziej przyciskać.
Artem nie boi się wyzwań, ale chyba na początek jako userka prosiłabym o coś łatwiejszego. Dodatkowo prosiłabym o większą wyrozumiałość, bo sama w gry nie grałam i posiłkuję się jedynie tym, co administracja opisała w odpowiednich działach.
Absolutnie wszelkie żarty i nawiązania do imienia czy pseudonimu są jak najbardziej na miejscu i nie będę się na nie w żaden sposób obrażać.
Damn, nie wiem. W razie jakichś konkretnych rzeczy na bieżąco bym coś wspominała?
Powrót do góry Go down
 
Artem Raskolnikow
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
To the North :: Informatory-
Wymiana BanneramiaegyoNorthland HighschoolAbsitOmenHogwartDreamBlackButlerBleach OtherWorldDragon Ball New Generation Rebornover-undertaleVampire KnightVampire Kingdom