Share | 

Poszukiwania

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Czarny Stalker
Admin
Liczba postów : 305
PisanieTemat: Poszukiwania
Kilka zasad:
1) Szukamy tutaj osób do relacji. Do wątku należy szukać w temacie "Kto zagra?".
2) Przy każdych poszukiwaniach należy zaznaczyć, czy są aktualne.
3) Temat co 2 miesiące będzie czyszczony z ogłoszeń, które nie były aktualizowane od właśnie dwóch miesięcy. Zostają wtedy uznane za przedawnione.
4) Aby uniknąć usunięcia posta, wystarczy dopisać na końcu posta datę ostatniej aktualizacji. Może być nawet symboliczna, byleby zaznaczyć, że dalej ma się oko na poszukiwania.
5) W miarę możliwości gracze są proszeni o umieszczanie poszukiwań dla wszystkich swoich postaci w jednym poście.
Powrót do góry Go down
Proch
Bojownik
Liczba postów : 26
Zapraszam towarzyszki i towarzyszy stalkerów do zawiązania relacji z moją postacią, która siedzi w Zonie od kilku lat. Chętnych zapraszam do zgłaszania się poprzez wiadomości prywatne albo komunikatory. Poniżej znajdują się dość ogólne role, określające nastawienia naszych postaci do siebie. Na fabule, w praktyce, już sobie to uszczegółowimy za pomocą samej gry.

Przyjaciele (aktualne) - głównie ludzi z Wolności, a także Samotnicy. Odpadają Bandyci i Powinność. Chcesz mieć kompana, który wypije z tobą Kozaka, wesprze w potrzebie i będzie pruł ołowiem w twojej spawie? Nie czekaj. 0/3

Interesanci (aktualne) - nie lubisz sentymentów, co? Nie ma sprawy, siostro i bracie, łączą nas wyłącznie interesy. Jesteś handlarzem, do którego Proch często wracał? A może jesteś stalkerem, z którym warto zdobywać artefakty, aby potem sprawiedliwie podzielić się zarobionymi pieniędzmi? A może jesteś dobrym informatorem, który zarabia na sprzedawaniu wiarygodnych wieści? Ruble tutaj będą płynąć w jedną i drugą stronę. Jeżeli stawiasz swoje interesy wyżej od frakcji, zapraszam do współpracy biznesowej. 0/6

Rywale (aktualne) - nie lubimy się, czerstwy bambusie, ale jeszcze do siebie nie strzelamy. Z jakichś powodów darzymy się negatywnymi uczuciami. 0/6

Wrogowie (aktualne) - chcesz mnie zabić, bo po prostu uważasz, że taka gnida jak ja powinna być rozsmarowana po całej Zonie. Jeżeli stworzyłeś postać w celu likwidowania innych postaci, to możesz już wpisać Procha do swojego dzienniczka. Proch również wie o tobie i ma przygotowany nabój z twoim imieniem. Tutaj nie przewiduję limitów wrogów, serdecznie zapraszam.
Powrót do góry Go down
Szczeniak
Likwidator
Liczba postów : 136
Na wstępie wspomnę, że nie chcę pustych relacji i wolę mieć je ograne. <: więc pewnie będę gonić ludzi po wątki. Zaznaczam też, że w żadnym razie nie szukam relacji romantycznych. A, no i... relacje mogą wyjść inaczej niż plany zakładają. Po prostu zależy od zgrania postaci i naszego.

Szczeniak:
Jest dobrą bułką, chorobliwie nieśmiałą i łatwo wejść mu na głowę, bo zmanipulowanie go jest proste jak drut, a on sam ma zbyt dobre serce, by odmawiać pomocy. Mieszka  sam, nie ma rodziny (ojciec z(a)ginął, matka odeszła jak był dzieciakiem, nie wiem, czy dosłownie czy umarła; to jest do ustalenia), ciężko jest do niego dotrzeć, bo jest introwertykiem w dość mocnym stopniu i nie otwiera się prawie przed nikim.

Ojca.
Tutaj, niestety, mam wymogi: musi być starszy o przynajmniej 20 lat, to raz. Dwa — musi być Ukraińcem z ukraińskim nazwiskiem — Hohol (tak, jak Nikolaj Gogol). Imię jest do zmiany (póki co mam w otcziestwie Kyrylowycz) w razie czego. No i historia…
Widzę ojca Luki jako byłego stalkera. Czy był w Zonie dłuższy czas, czy wpadał tam i wypadał (skoro miał tuż obok domek), w każdym razie stalkerem był. Zdarzył mu się jakiś wypadek, który zmusił go do powrotu do Chabnego. Jaki on był i czy był na stałe czy nie — to już mi obojętne. Ale zobowiązał się, że stalkerzy, którzy mu pomogli wrócić do domu i tacy, do których taka wieść dotrze, mogą liczyć na bezpieczne miejsce w jego domu. Na początku 2012 ojciec zniknął bez śladu; Luka nie wie, czy wrócił do Zony, czy złapali go wojskowi. Z dnia na dzień wyparował, a młody naraz szuka i nie chce wyłazić do Strefy.
Nie mam większego pomysłu na relację między nimi poza faktem, że ojciec wychował go sam (na tyle wychował na ile był w domu, cóż) i że Luka go szanował na tyle, że kontynuował przetrzymywanie stalkerów, którym parał się ojciec. Czy to był szacunek przez bycie wpatrzonym w niego, czy przez strach — tego nie wiem.
Aktualne (0/1).

Stalkerzy, którym pomaga.
Stosunek do nich może mieć różny, nie wymagam przynależności do żadnych frakcji, nikogo nie wykluczam. Luka to totalny neutral. Wymagam tylko zapoznania się z akapitami w KP o pomocy stalkerom (parę w charakterze i w ciekawostkach).
Aktualne (0/3).

Znajomi z miasta.

Mogą go lubić, nie lubić, nie przewiduję z kolei żadnych wielkich przyjaźni ani miłości. Taka postać. Mogą go podejrzewać o jakieś przykre interesy ze stalkerami. Mogą chcieć go rozgryźć. Mi to na rękę, to ciekawe motywy.
Aktualne (0/3).

Haczyk:
To już inna para kaloszy. Jest wierny Monolitowi, ale jako Siewca jest bardzo wystawiony na wpływ innych ludzi. Nie jest maniakiem, który rzuca się na wszystkich i da się z nim pogadać. Przypomina pajaca, bo... No, jest byłym cyrkowcem.

Stalker, który wciągnął go do Zony.
Musiał być w 2009 we Lwowie i musiał już wtedy przynajmniej bywać w Zonie. Wbrew pozorom, doświadczenie może mieć dowolne (nie musiał siedzieć w Zonie cały czas). Może chcieć go szukać, może przypadkiem rozpoznać. Cokolwiek. Mógł mieć też dowolny stosunek do niego wtedy. Mógł go polubić, mógł widzieć w nim naiwną zabawkę, mógł chcieć nauczyć go pracować w Zonie a potem okraść.
Aktualne (0/1).
fragment o tej postaci z kp:
Podróże rodziny wkrótce zaczęły wykraczać poza granice ojczyzny; najpierw sąsiednie kraje, później reszta Europy, zaczęły stale gościć na liście przystanków trupy cyrkowej. Zyskiwał sławę, choć to nie jej najbardziej pragnął. Zależało mu na uśmiechach, zarówno cudzych, jak i na własnym. Na swojej drodze spotykał różnych ludzi, a wśród nich był pewien stalker, który, podczas wspólnego przesiadywania w jednym z lwowskich barów, opowiedział młodzikowi o tym, jakie cuda czekają w Strefie Wykluczenia.
Pierwszy wypad do Zony był spontaniczny — trwał ledwie parę dni, podczas których Julij dostał przyspieszony kurs strzelania i obycia w Strefie. Starszy, bardziej doświadczony kolega pokazał mu nawet pierwszy artefakt. Dopiero w tej chwili dwudziestolatek pojął, że właśnie to jest prawdziwa wolność, choć w równych proporcjach krzyżowała się z przerażeniem. Druga wyprawa do Zony była bardziej zorganizowana; idąc za radą kompana Julij zebrał pieniądze, kupił sprzęt i zniknął dosłownie z dnia na dzień. Nie poinformował nikogo — wiedział tylko ten jeden stalker, który zaciągnął go do Strefy po raz pierwszy. Ich drogi naprzemiennie krzyżowały się i rozdzielały, a Lis, bowiem taki pseudonim przybrał Julij, przeżył w Zonie prawie dwa lata. Broń unosił tylko w kierunku mutantów, a pierwszego człowieka zabił dopiero podczas swojej ostatniej podróży.

Dawni towarzysze
Doświadczenie to minimum stalker. Mieli być raczej zgraną grupką, zlepianą lojalnością i wspólnym celem. Musieli się lubić wcześniej, teraz nie muszą. Mogą oskarżać Haczyka o śmierć towarzyszy w podróży; w końcu przeżył tylko on.
Aktualne (0/3).
Spoiler:
Mając już trochę doświadczenia, zapracował sobie na całkiem niezły sprzęt, na leki i inne zasoby, amunicję i w końcu, w towarzystwie kilku bliższych znajomych, wyruszył w podróż.
Ten epizod był burzliwy, niespokojny i pełen krwi. Z około dziesiątki stalkerów już trzech zrezygnowało po pierwszym starciu z Monolitem, tuż przy Barierze. Dwaj z nich usprawiedliwiali się tym, że muszą odeskortować rannego w bezpieczne miejsce. Promieniowanie, którego się nałykali, odstraszyło innych niedaleko później, kolejni padli pod wypluwanym przez karabiny fanatyków ołowiem.

Osoby, które zechcą dotrzeć do Spełniacza Życzeń
No cóż, póki jeszcze chłopak jest w Monolicie, chciałbym, żeby się jakoś spełnił w swojej roli. Ofiarki Haczyka nie muszą dotrzeć do Centrum Zony, nie muszą dołączać do Monolitu, ale chciałbym odegrać z nimi podróż i motyw przekonywania ich, że Spełniacz istnieje.
Aktualne (0/2).

Ktoś, kto go przejrzy
Chwila słabości, podejście w odpowiednim momencie, usłyszenie przypadkiem modlitwy — opcji jest dużo. To, co ta postać zrobi ze zdobytą wiedzą, to też zależy od niej samej. Każdą opcję przyjmę na klatę.
Aktualne (0/1).

Ktoś z rodziny
Najchętniej siostra, która go szuka. Może być w miasteczku, może w Zonie. Warunek mam jeden - niech przestrzega tego, jak zarysowałem rodzinę. Wszystko do dogadania.
Aktualne (0/1).

Poza tym zgarnę wszystkich z Monolitu. Przyjmę z otwartymi ramionami.
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Poszukiwania
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1