Share | 
 

 Łapa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Łapa
Liczba postów : 6
Join date : 09/08/2018
avatar
PisanieTemat: Łapa
INFORMACJE PODSTAWOWE
Znane miano: Łapa
Wiek: 27 lat, Niektórzy dają mu na oko mniej o dwa trzy lata, a niektórzy uważają, że ma już pełną 30-stkę.
Frakcja: Samotnicy
Ranga: Wolny strzelec, łapie się opłacalnych zadań.
Doświadczenie: Stalker
Wzrost i waga: 180 cm. 74 kg.
Znaki charakterystyczne: Prawie zawsze w ciemno brązowym prochowcu, towarzyszy mu owczarek belgijski malinois. Trochę przypomina Jezusa.

PREDYSPOZYCJE
Umiejętności
- Karabiny snajperskie (4) Zdecydowanie woli trzymać się na dystans. Preferuje eliminowanie zagrożeń zanim zostanie zauważony.
- Taktyczny (3) Układ terenu, kąt padania światła, ewentualne drogi odwrotu. Zanim zacznie działać zwraca uwagę na szczegóły i obmyśla ewentualne ruchy swoje jak i wrogów.
- Survival (3) Pozostawiony sam na pastwę losu, nie panikuje, wie czego się złapać żeby wytrwać wystarczająco długo.
- Nóż (3) Cicha eliminacja niczego niepodejrzewających ofiar to jego plan b, kiedy utrzymywanie się na dystans jest niemożliwe.
- Nieobecny (2) To jego naturalny problem i zaleta. Ludzie mają tendencje do niezauważania go dopóki sam nie zacznie zwracać na siebie uwagi, a  on to umie wykorzystywać.

Słabości:
- Arachnofobia - myśl o tym, że jest w pobliżu pająk i sam jego widok sprawia, że dygocze mu żołądek i rozprasza nawet w najpoważniejszych momentach. Dotknięty przez jednego prawdopodobnie wpadłby w panikę.
- Boi się chorowania, a każda rana musi zostać natychmiast przemyta. Najlepiej, żeby zobaczył ją medyk. Panicznie boi się zakażeń i gorączki. Kiedy boli go gardło, albo ma katar staje się uszczypliwy i niespokojny.
- Słabość do zwierząt. Woli zabijać ludzi niż psy.

Odniesione rany:
-

Choroby:
- Choroba lokomocyjna.

Wiedza o zonie
- Nibypsy
- Zombie
- Emisja
- Topielec

Znane języki
- Rosyjki - Ojczysty
- Polski - Tyle ile sam się uczył
- Angielski

CHRONOLOGIA

SUGESTIE DLA MG
Nie zgadzam się na poważne ranienie psa i używania go do wielce dramatycznych scen.
Wolę, żeby wszyscy zwracali się do niego pseudonimem, ale zgadzam się na wprowadzenie kiedyś kogoś, kto mógłby go kojarzyć jeszcze z imienia, byle nie rzutowało to na całą resztę ludzi w zonie.
To raczej spokojna postać, do spokojnych wątków, przyozdobionych groteską. Nie ma też szczególnych pociągów do przyziemnych zachcianek między ludzkich - kobieta go nie zwabi na wdzięki i uroki.
Powrót do góry Go down
 
Łapa
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
To the North :: Informatory-
Wymiana BanneramiaegyoNorthland HighschoolAbsitOmenHogwartDreamBlackButlerBleach OtherWorldDragon Ball New Generation Rebornover-undertaleVampire KnightVampire Kingdom