Share | 
 

 Ważniak

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Ważniak
Pułkownik
Liczba postów : 15
Join date : 08/08/2018
PisanieTemat: Ważniak
INFORMACJE PODSTAWOWE

Znane miano: Igor Andrejewicz Samsonow
Wiek: 40 lat
Frakcja: Powinność
Ranga: Pułkownik
Doświadczenie: Doświadczony
Wzrost i waga: 190 cm. 110 kg.
Znaki charakterystyczne:  Łysy. Blizna po paznokciach na lewym policzku.

PREDYSPOZYCJE

Umiejętności
Dowodzenie - 4
Medycyna pola walki - 1
Przesłuchiwanie ( tortury ) - 4
Karabiny szturmowe - 3
Odczytywanie emocji - 3

Słabości:
PTSD

Uszkodzona wątroba

Okrucieństwo

Odniesione rany:

Szrapnel w wątrobę.

Choroby:

CHRONOLOGIA


SUGESTIE DLA MG
Samsonow to dość agresywny dowódca, pierwsze czego by szukał to rozszerzenie strefy wpływów, a więc np. uzyskanie przyczółka na Wysypisku. No i oczywiście przy okazji zawsze warto wydusić z kogoś informacje.
Powrót do góry Go down
Szczeniak
Likwidator
Liczba postów : 166
Join date : 21/05/2018
avatar
PisanieTemat: Re: Ważniak
Psia kość!
Oddzialik, w którym byli między innymi Czerstwy i Ważniak, został zaskoczony przez stado nibypsów. Mutanty zbiegły na nich w chwili, gdy przechodzili między górami ciężkich odpadów na Wysypisku. Oddział, mimo przeszkolenia, został całkiem szybko rozbity przez napór sporych i agresywnych kundli. Do porażki i przymusowego odwrotu przyczynił się również niewielki teren otoczony głównie metalami - w chwili, gdy pierwszy Powinnościowiec padł od rykoszetu, który trafił go prosto w szyję, zarządzono odwrót do Agropromu. Słychać było, jak przynajmniej niektóre bestie zadowalają swój głód zwłokami powalonego żołnierza. Trzeba było się zmywać zanim smród krwi i dość świeżej padliny przywabi coś większego, na przykład pijawkę.

Wpis jest powiązany z tym, że postać nie pojawiła się na zleceniu związanym z przejęciem Rostoku bez zgłoszenia tego albo do prowadzącego, albo w nieobecnościach. Konsekwencje:
- Pozycja Powinności na Rostoku nie jest tak wysoka jak miała być. Stalkerzy usłyszą, że więcej zrobili przypadkowi ludzie niż frakcja Czerwonych.
- Twoja postać ma brzydką ranę szarpaną na lewej łydce, wymaga przeprowadzenia wątku, w którym rana będzie leczona. Jeśli ją zignorujesz - wda się zakażenie. Skutki będzie odczuwać przez 3 kolejne wątki.
Powrót do góry Go down
 
Ważniak
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
To the North :: Informatory-
Wymiana BanneramiaegyoNorthland HighschoolAbsitOmenHogwartDreamBlackButlerBleach OtherWorldDragon Ball New Generation Rebornover-undertaleVampire KnightVampire Kingdom