Share | 
 

 Ogłoszenia administracji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Czarny Stalker
Admin
Liczba postów : 305
Join date : 19/05/2018
avatar
W tym temacie będą umieszczane powiadomienia o nowościach na forum.
Powrót do góry Go down
Haczyk
Siewca
Liczba postów : 143
Join date : 26/06/2018
avatar
Pierwszy dzień życia forum, pierwsza garstka ogłoszeń! Forum wciąż ma trochę niedociągnięć, które postaram się uregulować jak najprędzej. Przechodząc do rzeczy:

1) Handlarze i przedmioty
Osoby, które przyszły z Edenu, prawdopodobnie zauważyły informację o tym, że coś mi uciekło i dlatego opóźniło się otwarcie. Chodzi o temat z handlarzami; nie ma w nim wielu przedmiotów, choć przysiągłbym, że je opisałem. Ciągnie to za sobą kilka konsekwencji, między innymi dostępność rzeczy do kupienia i temat o loteriach, które obecnie są ukryte.

W związku z tym każdy, kto ukończy kartę postaci do chwili, gdy naprawię ten temat, otrzymuje jednokrotną zniżkę 50% na całe swoje zakupy. Oznacza to, że dostaje po prostu tańszą pierwszą wyprawkę. Opowiem o tym ciut więcej w kolejnym ogłoszeniu, które ostatecznie ureguluje tę kwestię.

Póki jesteśmy na etapie pisania kart, to myślę, że nie jest to aż takim kłopotem. Wszystkie inne tematy przydatne przy kreacji postaci są oczywiście gotowe.

Naprawdę przepraszam za tę wpadkę. Chciałem dziś ją naprawić, jednak jakość mojego internetu okazała się zbyt zdradliwa (a raczej opłata za niego), by coś więcej z tym zrobić, ale pracuję nad tym.

2) „Przedpremierowi”
Ta część ogłoszenia jest skierowana przede wszystkim do osób, które zaprosiłem na forum przed jego startem. Fakt faktem, mieliście na KP więcej czasu, jednak uznajmy, że tak jak zupełnie nowi użytkownicy, macie miesiąc na ukończenie ich.

Usprawiedliwiając taką decyzję — są to osoby, które mi pomagały w różny sposób przy tworzeniu strony. Bardzo im za to dziękuję, przede wszystkim Kundlowi, Miszy, Seven i Wandalowi.

3) Lokacje
Druga rzecz, która miała zostać nadrobiona szybko, a wyszło tak, że przejechałem się na własnym przekonaniu. Będą rosły w siłę i są kwestią opisania obrazków. C< W razie gdybyście sami chcieli zobaczyć jakieś konkretne miejsca — odsyłam do tego tematu (w sprawie tworzenia lokacji) bądź na PW konta Haczyka (w sprawie sugerowania ich lub prośby, bym zajął się jakimś konkretnym tematem, bo akurat tam chcecie zagrać). Wiem, które tematy wymagają uzupełnienia i wiem, w jaki sposób — bądźcie cierpliwi. Zabiorę się do nich w nocy.

4) Martwe strony w wymianie — wyłapię je, kiedy będę chodził z reklamami. Spieszmy się kochać fora, tak szybko umierają…

Tak, wiem, że to podejście nie jest profesjonalne i jest mi głupio z tym, że się nie wywiązałem z różnych powodów. Jednak w chwili, kiedy forum jest już zdatne do gry oraz tworzenia postaci i kiedy obiecałem jego otwarcie akurat dzisiaj, myślę, że lepiej było wypełnić tę obietnicę. Przepraszam najmocniej i obiecuję poprawę. Sytuacja powinna się unormować w ciągu najbliższych 2-3 dni.

W razie wszelkich pytań, wątpliwości, zażaleń — moja skrzynka stoi otworem. Wszystko przyjmę na klatę.

___________________

Mowa: #4E2A28 x MG: #603b28
Powrót do góry Go down
Szczeniak
Likwidator
Liczba postów : 136
Join date : 21/05/2018
avatar
Krótki raport.

Po północy dodaję sklepiki, spis przedmiotów, pierwsze dwa zlecenia, zadanie dla frakcji, nabór na mg i moderację. W związku z tym przypominam o kończeniu kart postaci i promocji. Inaczej przepadnie.
Powrót do góry Go down
Szczeniak
Likwidator
Liczba postów : 136
Join date : 21/05/2018
avatar
Ogłoszenie #2

1) Sklepik
W końcu ruszył obiecany sklepik. Więcej na ten temat znajdziecie w dziale „Handlarze”. W związku z tym, że zarejestrowanych kont jest ponad 50, nie robię losowania sprzętu do handlarzy. Możecie uznać, że u każdego handlarza są przedmioty, które są dostępne dla jego frakcji (czyli Wolność ma „Powiew Wolności”, ale nie ma kombinezonu Najemników). Jak rozpoznać, że coś jest dostępne? Nie ma wzmianki o tym, że nie jest. <: Proste.
Uwaga: w tej chwili opisuję amunicję i dodaję ją na bieżąco. Jeżeli jakiejś nie ma, to znaczy, że opiszę ją w ciągu paru godzin.

Pierwsze losowanie nastąpi dnia 15 października.

2) Promocje
W związku z poprzednim ogłoszeniem, następujące osoby mogą, ale nie muszą, skorzystać z promocji obniżającej dla nich ceny towarów o połowę:
Proch, Czerstwy, Astrid, Krokodyl, Maria, Ghost, Hink, Marcus, Ojciec Ogarek, Seven, Chabaź, Piguła, Feliks, Łapa, Stanislaw Bodrow, Ważniak, Wandal, Kundel, Jaśniepan.
Promocja jest jednorazowa, obowiązuje przez jeden post u jednego handlarza. Pamiętajcie o tym, że musicie zaznaczyć w poście, że promocja was dotyczy.

3) Zlecenia
Ruszyły pierwsze dwa zlecenia; zapraszam do zapisów. Pamiętajcie, że możecie być tylko w jednym wątku z MG. Pierwsze, drugie.

4) Podziękowania
Dziękuję serdecznie każdemu, kto podsyłał mi na PW lokacje, dziękuję także Ojcu Ogarkowi za pomoc z tematem broni palnej. Jest to w sumie wstęp do kolejnej kwestii:
Do systemu siwertów wprowadziłem nagrody za nadsyłanie lokacji i przedmiotów. Dla leniwych — 3 opisy wprowadzone na forum (bez względu na to, czy po mojej korekcie, czy bez niej) oznaczają, że użytkownik może się zgłosić po jednego siwerta. Mam zanotowane, kto ile mi wysłał na pw, w związku z tym, jak tylko pododaję tematy (zabieram się za to od jutra), dodam wam punkty. I od teraz byłbym wdzięczny, gdybyście je podsyłali w tematach. Będzie mi łatwiej to kontrolować i każdego potraktować równo. <: Jesteście wielcy, dziękuję.

5) Nabory
Rozpoczął się też nabór na moderatorów (więcej w tym temacie) i na Mistrzów Gry (więcej w tym temacie).

6) Zadania dla frakcji
Frakcje otrzymują pierwsze zadanie.

7) Niech to pies, zgałganiłem?
Jeżeli wyłapaliście gdzieś błędy (szczególnie zerkam na ten nieszczęsny spis broni. Z tego co wiem, już parę razy internet mnie oszukał w kwestii obrazków), to zapraszam do tego tematu. Przy okazji byłbym wdzięczny, gdyby ktoś powiedział, czy ma ten błąd co Wandalka.

8 ) Bo musi być 8. Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość.
Powrót do góry Go down
Haczyk
Siewca
Liczba postów : 143
Join date : 26/06/2018
avatar
Krótka piłka.

Prosiłbym, żebyście jakby co się wstrzymali z rzutami na przedmioty do dzisiejszych późnonocnych godzin. Jestem w trakcie przepisywania tego systemu pod to, jakie aktualnie mamy przedmioty. Wcześniejsze rzuty dalej są aktualne, ważne i co tam jeszcze chcecie.

I byłbym wdzięczny za udział w dyskusjach, które się obecnie toczą.

___________________

Mowa: #4E2A28 x MG: #603b28
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down
 
Ogłoszenia administracji
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Zone :: Tablica ogłoszeń :: Ogłoszenia :: Użytkownicy i administracja-
Wymiana BanneramiaegyoNorthland HighschoolAbsitOmenHogwartDreamBlackButlerBleach OtherWorldDragon Ball New Generation Rebornover-undertaleVampire KnightVampire Kingdom