Share | 
 

 Wandal

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Gość
Gość
PisanieTemat: Wandal
INFORMACJE PODSTAWOWE
Znane miano: Wandal
Wiek:
- Faktyczny: 30 lat.
- Wizualny: 23/24 lata.

Frakcja: Najemnicy
Ranga: Technik
Doświadczenie: Stalker

Wzrost: 167,2cm
Waga: 60kg

Znaki charakterystyczne:
- Pieprzyk pod prawym okiem.
- Wygolona połowa włosów. Zdarza się czasami, że reszta jest pofarbowana na fioletowo.
- Tatuaże: czaszka na karku.

PREDYSPOZYCJE
Umiejętności
- Technik komputerowy [5] - obsługa i naprawa sprzętów elektronicznych. Szeroko rozumiane hakerstwo poprzez pasma transmisyjne i tutejszą sieć internetową.

- Posługiwanie się pistolami maszynowymi [4].

- Gotowanie [2] - zdarza się, że to co ugotuje jest zdatne do jedzenia. Znaczy zdarzyło się. Raz.  Zwykle nie truje ludzi, ale nigdy nic nie wiadomo.

- Opatrywanie ran / zdolności medyczne [1] - jej największym sukcesem było przyklejenie plasterka i zatamowanie krwawienia z nosa.

- Anonimowość [3] - nie pozostawia po sobie żadnych śladów, zarówno w internecie, jak i w życiu codziennym. Oczywiście są wyjątki od tej reguły w miejscach, w których czuje się względnie bezpiecznie, ale stara się pozostać tak niewykrywalna jak to tylko możliwe.

Słabości:
- Spowodowany poważną traumą z przeszłości paniczny lęk przed lekarzami. Paraliżuje ją sam widok fartucha medycznego i maseczki ochronnej. Jakiekolwiek badanie czy leczenie obrażeń kończy się u niej omdleniami i  napadami paniki.

- Wścibia nos w nieswoje sprawy. Robi to bardzo, ale to bardzo często. Uwielbia wiedzieć wszystko o wszystkich, a jakiekolwiek zatajanie informacji czy próba manipulacji działają na nią jak płachta na byka.

- Aichmofobia + lekka hemofobia.- Noży nie boi się aż w takim stopniu jak igieł, ale i tak stara się trzymać od nich z daleka. Krew bardziej ją brzydzi niż przeraża.

Odniesione rany:
-

Choroby:
-

Języki:
- rosyjski - ojczysty
- polski - tylko mówiony

Znajomość Zony:
- Mutanty: Nibypies, Mięsacz, Snork
dodatkowe z fabuły: Złamiec

- Anomalie: -


CHRONOLOGIA

SUGESTIE DLA MG
- Bardzo proszę o nie wprowadzanie nikogo kto znałby Wandalka z czasów "przed Zoną", albo kojarzyłby ją choćby z widzenia. Dziewczyna zadbała o to, aby jej historia pozostała nieznana.
wyjątek: Osoby, które z nią handlują. Aczkolwiek to także chciałabym omówić (w jakim stopniu są w stanie określić jej wygląd, czy w ogóle spotkała się z nimi twarzą w twarz etc.)
- Proszę też, aby NPC'e nie używały jej prawdziwego imienia.
- Wandal nie może zajść w ciążę. Jest wykastrowana (źródło traumy, o której też żaden NPC nie powinien wiedzieć) i nie jest z pewnością wybrana przez Boga.
Powrót do góry Go down
 
Wandal
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
To the North :: Cmentarzysko :: Archiwum postaci :: Dodatki do postaci-
Wymiana BanneramiaegyoNorthland HighschoolAbsitOmenHogwartDreamBlackButlerBleach OtherWorldDragon Ball New Generation Rebornover-undertaleVampire KnightVampire Kingdom