Share | 
 

 Kundel

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Gość
Gość
PisanieTemat: Kundel
INFORMACJE PODSTAWOWE

Znane miano: Boris bądź Kundel, nazwisko zna tylko kilku bandytów.
Wiek: Trzydzieści osiem lat
Frakcja: Bandyci
Ranga: Bajerant
Doświadczenie: Kot
Wzrost i waga: 177 cm, 80 kg

Znaki charakterystyczne:
Tatuaże: jastrząb na klatce piersiowej, Łajka na lewym ramieniu oraz Święty Guinefort na prawym, kilka pomniejszych więziennych tatuaży.
Blizny: poszarpana blizna na prawym uchu wyglądająca na całkiem brutalne pozbycie się kolczyka wraz ze sporym kawałkiem chrząstki.
Inne: wybita górna czwórka.

PREDYSPOZYCJE
Umiejętności
— Noże [ 4 ] - walka, pomniejsze sztuczki służące wyłącznie do popisów, doskonałe obieranie ziemniaków i prowizoryczne rzeźbienie w drewnie.
— Karabiny automatyczne [ 2 ] - podczas wojny największa duma, a po wypadku już tylko marne wspomnienie dawnej świetności.
— Manipulacja [ 4 ] - nauczony jak wywierać wpływ na innych i sprytnie przejmować kontrolę nad decyzjami innych osób z chęcią to wykorzystuje.
— Gotowanie [ 3 ] - "(…) niesamowite, jak można tak spieprzyć kuchnię!" ~ Magda Gessler
— Maskowanie [ 2 ] - ukrycie osób, pojazdów, budynków, sprzętu i zamiarów przed wścibskim spojrzeniem kogoś, kto zaraz ma wpaść w pułapkę.

Słabości:
— Będące wynikiem dawnego urazu mózgu paraliżujące bóle głowy i towarzyszące im zawroty pojawiające się zazwyczaj po nieprzespanych nocach czy zbytnim przeforsowaniu organizmu.
— Zaburzenia mowy powodowane zbyt silnym stresem; w czasie ataku występuje całkowita niezdolność do wypowiadania słów oraz pisania.
— Uczulenie na lateks (kleje, prezerwatywy, rękawiczki gumowe, wenflony, opaski uciskowe oraz kiwi i banany) objawiające się atakami nagłej duszności, katarem, zaczerwienieniem i łzawieniem oczu i wysypką, a w skrajnych przypadkach wstrząsem anafilaktycznym.
— Uzależnienie od nikotyny powodujące problemy z koncentracją i znaczne obniżenie nastroju w przypadku, gdy dostęp do papierosów zaczyna być utrudniony.
— Zaburzenia odżywiania spowodowane wielomiesięcznymi głodówkami w więzieniu; szybkie spożywanie dużej ilości jedzenia nawet pomimo braku odczuwania głodu, chowanie żywności przed innymi, zabieranie jej innym, agresja w stosunku do osób, które według niego chcą w jakikolwiek sposób pozbawić go posiłku.

Odniesione rany: -

Choroby: -

CHRONOLOGIA

Pieseł minionego lata [ retrospekcja ]
Piknik na skraju drogi
Grzebanie w śmieciach
#1 poszukiwanie przedmiotów [sierpień/wrzesień] - 18x świeczki tealight
#2 poszukiwanie przedmiotów [sierpień/wrzesień] - zepsuta amunicja
stracono: 2x świeczka tealight
#3 poszukiwanie przedmiotów [sierpień/wrzesień] - .45ACP Hydroshock - 2 pudełka
#4 poszukiwanie przedmiotów [sierpień/wrzesień] - przeterminowany chleb


SUGESTIE DLA MG
Nie robić krzywdy psu, za wszystkie jego grzechy z chęcią oberwę postacią.
Powrót do góry Go down
 
Kundel
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
To the North :: Cmentarzysko :: Archiwum postaci :: Dodatki do postaci-
Wymiana BanneramiaegyoNorthland HighschoolAbsitOmenHogwartDreamBlackButlerBleach OtherWorldDragon Ball New Generation Rebornover-undertaleVampire KnightVampire Kingdom