Share | 

Leniwa avatarnia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Czarny Stalker
Admin
Liczba postów : 359
... Czyli miejsce, w którym osoby o jakichś zdolnościach graficznych mogą wypełniać luźno rzucone zamówienia na avatary lub podpisy. Sugerowany wzór:

Kod:
[b]Obrazek:[/b]
[b]Napisy:[/b]
[b]Dodatkowe:[/b]

Obrazek: link do arta.
Napisy: zwykle dobiera się główny (większy) i poboczny (mniejszy).
Dodatkowe: wszelkie nadprogramowe prośby typu użycie gifa, konkretnych tekstur, kolorystyki.

PAMIĘTAJCIE O OBOWIĄZKOWYCH ROZMIARACH AVATARÓW I MAKSYMALNYCH ROZMIARACH PODPISÓW!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Rozdziewiczam, bo tylko to umiem robić dobrze.
Obrazek: https://www.zerochan.net/1514288
Napisy: Seven, bez pobocznego (najwyżej jakiś głupawy, jeśli komuś przyjdzie do głowy)
Dodatkowe: kochaj mnie
Powrót do góry Go down
Haczyk
Siewca
Liczba postów : 227
Ten art to moje nemezis, także zrobiłem dwie opcje, ale bez napisu (nie szło go dopasować do tego kadru, z kolei w innych tło się zlewało z włosami).

W razie czego mogę z nimi kombinować dalej (wincyj tekstur, kolorystyczne coś pomiędzy, pomęczenie się jeszcze z napisem itd), nie widzę też problemu, żeby nawet na nich kombinował ktoś inny albo żeby zrobił ava w ogóle od nowa, bo wiem, że moja robota z tą kolorystyką bywa różna. >:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
I bet you didn't expect me
Obrazek: to bądź śpiąca dziewczynka z tego
Napisy: Maria, na poboczny No one has ever become poor by giving
Dodatkowe: nadal nie wiem, pod co chcę pisać wygląd, także są dwa arty, napiszę pod to, na czym będzie wygodniej pracować, lolol
Powrót do góry Go down
Haczyk
Siewca
Liczba postów : 227

Nie spodziewałaś się mnie. Drugi najlepiej by wyglądał bez dodatków, także go nie tykałem. Bawić się dalej?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Jest super, biorę!
Jakie chcesz ciastka przy najbliższej okazji?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Właśnie straciłam Adobe i pewnie do przyszłego tygodnia, go nie będę miała. A jak tu tak wchodzić z KP jak się ma brzydki avek?
Gdyby ktoś znalazł sekundkę, żeby mi to jakoś delikatnie obrobić byłoby cudownie <3.

Obrazek: https://i.pinimg.com/564x/49/f8/25/49f82565c35bf1d8de0b71fe22ff1793.jpg
Napisy: (małe) Children, behave.
Dodatkowe:
- Wyciąć tylko babuszkę. Pana nie potrzebujemy.
- Wąska rameczka
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Leniwa avatarnia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1